Gebelik, Bel ağrısı , kosmodisk

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zy86 tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

9 Nisan 2010
    Konu Sahibi : zy86
  1. zy86

zy86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar merhaba, 2 aylık hamileyim, hamilelik öncesinde bel ağrısı şikayetlerim vardı şimdi ağrılarım dahada arttı, kosmodisk kullanıyordum şimdide kullanmaya devam etsem bir zararı olurmu acaba, yada biberiye ve çörek otu yağı ile masaj yaptığımda herhangi bi zararı olurmu ?

2. 9 Nisan 2010
  3. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yağların zararı olucağını sanmıyorum ama yiende doktoruna bi danış bence kosmodiski takma canım ne our ne olmaz manyatik alan var o tür ürünlerde hamilelik terliği var nettete çok reklamı oluyor onlarda alabilirsin.bendede 20i.haftalarımda baya bi yoğun bel ağrılarım oluyordu şimdi geçti şükür bide beli üşütmekten ve çok ayakta durmaktan oluyor birde sana sormak istediğiö bişey var....
    benim babamdada bel fıtığı var bacaktata çekme yapıyor ne masajlar ne yağlar yağmadığım bişey kalmadı ama geçiremedik doktor bel fıtığı başlanngıcı diyor başilangıç olsa isrirahat ile geçer 4 gündür
    yatıyor geçmşyor bu kosmodisk bi faydası olurmu acaba canımya yoksa boşuna almasammı acaba

4. 9 Nisan 2010
  5. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamilelikte kullanılması bence de doğru olmayabilir ama doktora sormak lazım, yalnız ben de çok merak ediyorum bu kosmodisk işe yarıyor mu? Hamileler için değil tabi de normalde kullanan tanıdıklarınız varsa memnun mu?

6. 9 Nisan 2010
  7. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kosmodiski tam olarak bilmiyorum ama markası farklı görevi aynı ona benzer bi ürün almıştık biz eşim içim,eşim onu takınca çok rahatladı ii geldiğini sölüyor,hala kullanıyor..
    Hamileyken kullanma bencede,daha dikkat et,ayakta kalmamaya dikkat et,gerçi bu bel ağrısı yatsanda kalksanda geçmiyo,bilirim..

8. 19 Nisan 2010
  9. zy86

zy86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kosmodisk düzenli kullanıldığında faydalı oluyor.. ben faydasını görüyorum.. ama bi işe yaramıyor diye 1 2 saat takıp kenara atarsanız olmaz.