Gebelik belirtileri kayboldu

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve batunur tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : batunur
  1. batunur

batunur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Çok korkuyorum arkadaşlar. ilk bebeğimiin 9 haftalıkken kalp atışları duyulmadığı için aldırmak zorunda kaldım. 3 ay sonra tekrar hamile kaldım. kan testinde sonucu öğrendim. bütn gebelik belirtileri varken 3-4 gün kadar önce hepsini kaybettim. karnımda şişlik ve kasık ağrısıda hissetmiyorum. bulantı ve mide yanmalarımda kayboldu. hareketlerimde yani sağa sola dönüşlerimde zorlanma ve ağrıda hisetmiyorum. göğüslerimde ne büyüme nede sızı var. bebeğimin öldüğünü düşünmek bile beni delirtiyor.Çok korktuğum için dün doktora gittim. ultrasonla baktı. kesenin göründüğünü kalp atışları için erken olduğunu bir hafta sonra gel tekrar bakalım dedi kesenin 5 hafta 2 gün lük olduğunu söyledi. halbuki son adet tarihiyle hesaplanırsa bebişim 7 haftalık olmalıydı tm endişelerimi söyleyince düşük iğnesi ve 10gün yatak istiharati verdi. bu hafta nasıl geçecek bebişimin kalbini duymak istiyorum artık. korkumu yenemiyorum. benimle aynı durumları yaşsayanların desteğini bekliyorum

2. 3 Mart 2010
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun cnm

ıyı dusun cnm pozıtıf ol bebegıne yansır bu

allahın ıznıyle saglıkla kucagına alırsın

dua et bol bol

Mrvmdpl bunu beğendi.
  4. 3 Mart 2010
  5. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canı oncelıkle endıselenme
    olacagın onune gecılmıyor sakın davranmaya calıs
    anlıyorum senı
    hamılelık belırtısı her an olacak dıye bısey yok ınan
    bende senın gıbı kackez belırtı yok dıye gıttım dr ama kalp atısı vardı sukur
    beklemekten baska caresı yo hamılelıgın en sıkıntılı zmanı bu zmanlar
    Allah yardımcın olsun

6. 3 Mart 2010
  7. batunur

batunur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Bekliyorum ama çok endişeliyim ve de bu bende stres yapıyor. bu gerginliğin çocuğumada zarar verdiğini biliyorum ama kendime engel olamıyorum. Bu bebişimide kaybedersem artık yaşayamam aynı acıları tekrar yaşamak beni mahveder... Sabır Allah ım sabır ver Verdiğin canı nolur bana bağışla

8. 3 Mart 2010
  9. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    senin adına çok sevindim ama bebişin ve kendin için iyi olmalısın. bu endişelerin sende stres yapıyor ve bebişine de zarar veriyorsun bunu istemiyceğini biliyorum. bu yüzden arkadaşım sakin ve selim davran benim daha bir bebişim yok ve olmasını çok istiyoruz.allahım sana bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin. kendine dikkat et doktorun dediklerini harfiyen uygula sıkıntı stres senin ve bebişinin en büyük düşmanı onu ne kadar çok istediğini ve sevdiiğini düşün allaha dua et gönlünü ferah tut

10. 6 Mart 2010
  11. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Üzülme canım, bende ilk kontrolden sonra hamilelik belirtileri kayboldu, senin gibi korktum, kendimi hiç hamile hissetmiyodum.Sonra eşime doktoru arattım. Dedim benim kasık ağrılarım durdu, hiç bi belirti yok hamile olduğuma dair.Hiç bişey hissetmiyorum dedim. Doktor güldü bize. İlaçlar etki etmiştir ondan kasık ağrıların falan kesilmiştir dedi. Çok iyi biliyorum o korkuyu o yüzden.Şimdi 4 aylık oldu kızımız. İnşallah seninkide benim gibidir. Aklına kötü şeyler getirme.

12. 6 Mart 2010
  13. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım aslında ilk zamanlar pek hamilelik belirtisi olmaz.bizler hamilelik testinin pozitif olduğunu duyar duymaz hemen kendimizde belirti aramaya başlarız.en küçük şeyi belirti diye yorumlarız.ben keseyi 6.haftamda gördüm.7+6 günlüğkken kalp atışını duydum.hiç hamilelik belirtim yoktu.4.ayıma kadarda belirti olmadı.4.ayımdan sonra yavaş yavaş bebeğimin hareketlerini hissetmeye başladım.bende her an bebeğime birşey olacak korkusuyla yaşıyordum.üstelik 2 sefer yoğun kanamam oldu.ama bebeğim bana tutundu.sen istersen pamuktan döşeklerde yat,bebeğin gidecekse zaten gider.buna engel olamazsın.o yüzden stres yapma.bebeğinin sağlıklı olduğunu düşün hep ve hamileliğinin tadını cıkar.zaten cok erken bir gebelik.yolun başındasın daha.

14. 23 Mayıs 2016
  15. Yummy33

Yummy33 Üye Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    23

16. 23 Mayıs 2016
  17. Yummy33

Yummy33 Üye Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    23
    Su an ayni durumu bende yasiyorum. Uzerinden uzun zaman gecmis ama acaba sizin durumunuz ne oldu?

18. 15 Haziran 2016
  19. Sryytlg

Sryytlg Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    3
    Can'ım bende aynı durumdayım topik eski kimse cevap vermemiş sen ne yaptın Nasıl oldun benim dünden beri aniden bulantım ve afedersin kusmalarım kesildi sağa ve sola dönünce rahat yatamazdım o da geçti öncesinde 3 kürtajım var korkuyorum yine