Gebelik belirtisi- kasıkta batma

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve psilokum tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : psilokum
  1. psilokum

psilokum Sıla'nın annesi :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazı arkadaşlarımız hamile olduklarını öğrenmeden önce kasıkta batma olduğunu söylüyorlar. benim ricam bu batmanın nasıl olduğunu tarif etmeleri. az önce sol tarafımda batmalar oldu ve nefesimi kesti nerdeyse. şiddetli hissettim. gaz sancısı değildi. gaz sancısıda buna benzer batmalar yapıyor ve insanı yanıltıyor. bu durumu tecrübe eden arkadaşlar bilgilerinizi bekliyorum..

2. 2 Mart 2009
  3. barbie1986

barbie1986 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    canım senin ümitlendirmek istemem ama kızkardeşimde sol kasığında batmalar olduğunu sölüyodu ve bazen nefesim kesilirdi çok ağırırdı diyordu sonra bi baktıkki hamile... bende günüm geçti tam beş gün olduuu inşş. hamileyimdir... umarım seninde bu batmaların hamileliktendir....

4. 2 Mart 2009
  5. psilokum

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım. ikimiz içinde hayırlısı olsun. akşam üzeri sanki sinek ısırığı gibi batmalar oldu. bilemiyorum artık. önceden bu tür batmalar sadece yumurtlama döneminde olmuştu. ilk kez adete yakın oluyor. kan testi yaptırayım diyorum ama vazgeçiyorum. çünkü kkda bir çok arkadaşımızın sonradan beta hcg si düştü çok üzüldüler öyle olsun istemiyorum. ama senin çok geçmiş. maşallah çok sabırlısın. test yap bizide merakta bırakma.. :Saruboceq:

6. 2 Mart 2009
  7. nasya_ank

nasya_ank Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba bende aynı durumdayım.bende sol tarafımda hissediyorum ağrıyı.günüm 5 gün geçti hep düzenli giderdi aylardır umarım hamileyimdir karnımda şişlik ve ağrı var.

8. 2 Mart 2009
  9. psilokum

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ne güzel adetiniz geçmiş gerçi psikolojikte olabilir ama hamileliğin en büyük belirtilerinden yani. gerçi hiçbir hamilelik belirtisi kesin değil ama bence bir artı var. ben çoktan dayanamayıp test yaptırmıştım.. test sonucundan bizide haberdar et.

10. 3 Mart 2009
  11. fantastika

fantastika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde kasığımda ani batmalar oluyodu ağrıyla beraber tıpkı adet sancısı gibi ve o batmalar bacağımı kasıyodu sonra öğrendimki hamileymişim ve benim ciddi şekilde midemde yanma olmuştu idrarımdada beyaz bişeyler vardı kum taneleri gibi
    senin adetin nezaman canım

12. 3 Mart 2009
  13. sng03

sng03 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum benimde adetimden sonra sağ kasığımda ağrı vardı ve bir kaç gündür devam ediordu ayrıca sanki tekrar adet olacakmış gibi belimde ağrı vardı açıkçası şüphelendim ama sanki şimdi umudum kalmadı gibi sizce bu ne olabilir yorumlarınız bekliorum şimdiden teşekkürler

14. 3 Mart 2009
  15. psilokum

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sng03 canım senin adetin henüz bitmiş bu nedenle daha yeni yumurtluyorsundur. yumurtlama zamanında da kasıkta ağrılar olur.

enrika arkadaşım muhtemel adet tarihim 6 mart. az kaldı yani. kasığımdaki batmalar devam etti. ama sinek ısırığı gibi.şimdi rahim bölgesinden olduğunu tahmin ediyorum sesler geliyor. bu sesler bende genelde adetin 2 günü gelir. rahim duvarı dökülürken yani. o bölgede bir hareketlilik var ama anlayamadım. ya rahim duvarı dökülmeye başlayacak ya da gebelik varsa tutunuyor olabilir bilemiyorum.
    bir belirti de belirti sayılırsa eğer 2 haftadır çok açım.hiç doymuyorum. folic plusa bağladım ama hiç kimse böyle bir etki görmemiş. önceden 1 halley ile koca gün dururdum. şimdi günde 4 öğün yiyorum anca yetiyo. yatarken bile yiyorum. sizin bildiğiniz böyle bir belirti var mı?

16. 4 Mart 2009
  17. fantastika

fantastika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım aynen öyleydim çok iştahım açılmıştı benimde inan çok merak ediyorum işallah daha doğrusu hayırlısıyla hamilesindir 2 gün kaldı demek adetine ben adetim 8 gün geçtikten sonra test yapmıştım çünkü heran adet olacağımı sanıyodum ağrılardan canım bizi mutlaka haberdar et sonuçtan

18. 4 Mart 2009
  19. eftelyaaa

eftelyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım adet ağrısı gibi ama çok daha fazla sol kasığımda batma vardı benimde hatta o gün sınavdaydım bacağım kasıldı elim ayağım boşaldı o kadar şiddetliydiki sınavı bıraktım adetimede daha vardı bende test yaptım testte çıkmadı yok herhalde dedim ama doktora gittim öğrendimki hamileymişim.inşallah sizde hamilesinizdir sonuçlarınızıda merak ediyorum onuda biran evvel çıksında yazın