gebelik belirtisinde kasık ağrısı yaşayanlar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve meleğimsin tarafından 29 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : meleğimsin
  1. meleğimsin

meleğimsin Guest

arkadaşlar merhaba sizlere bir sorum olacak ben 13 gündür inanılmaz kasık ağrısı çekiyorum birde bel ağrısı 8 gün kaldı adetime hala devam ediyor böyle olupta hamile olan var mı aranızda yani bu adet belirtisi olamaz çünkü normalde adetime 5 gün kala filan başlardı ağrım kafamçokkarıştı

2. 29 Temmuz 2008
  3. beyaz46

beyaz46 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelim ben hamile kalamayanlardanım ama en yakın arkadaşlarımdan biri kasık ağrısından kafayı yiyecekti adetine yormuştu ama hamileydi !!! :))

4. 29 Temmuz 2008
  5. ANNEMKIZIYOR

ANNEMKIZIYOR Guest

canım evet kasık ağrısı hamilelik belirtisidir benimde çok kasığım ağrıyodu bu ay ve hamileyimm darısıı seninn başına şu müübarek günde rabbimmm yüce mevlamm dualarınızı kabulll etsinn dualarınınn esirgeemee elbett birgünn kabull olacakkk yeterkii bütünn samimiyetinle yürektenn istee canım benim hayırlısı allahtann inşallahh mutluu haberinii alırızzz

6. 29 Temmuz 2008
  7. ANNEMKIZIYOR

ANNEMKIZIYOR Guest

hiç olmazdıı özellkle bu ayy ara ara kasığıma batmalarr olduu onun dışında hiçbirr belirtimm yoktuu zaten adet belirtileriyle aynıı birr farkıı olmuyorr bir senedir istiyodumm rabbimm yüzümee güldüü sonunda darısıı tüm isyteyenlere

8. 29 Temmuz 2008
  9. lal1980

lal1980 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle ihşallah hamilesindir ...
    bende bu ay çok umutlandım kasık ağrım bel ağrım çok önceden başladı ama 2 gün gecikme ile geldi ihşallah senin hamileliktendir

10. 29 Temmuz 2008
  11. meleğimsin

meleğimsin Guest

sağolun arkadaşlar en iyis doktora gitmek sanırım inşallah hepimizin rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürür

12. 29 Temmuz 2008
  13. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende de kasık ve bel agrısı cok olmusdu gecikincede gebelik testini yaptım pozitif cıkmısdı.İnsallah hamilesindir canım

14. 30 Ağustos 2008
  15. nazi3418

nazi3418 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kız niye oraya girdin
    ahim ağzı yetmezliğinden

16. 7 Eylül 2009
  17. ecrin_084

ecrin_084 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar benimde kasıklarım 1 haftadan beri aralıklı bir şekilde ağrıyo ve geçiyo sanki adet olacakmışım gibi ama geri geçiyo ağrı başlayınca belim ve bacaklarımda ağrıyo önceleri adetimden 1 gün önce ağrımaya başlardı ama şimdi bi kaç günden beri ağrıyo göğüslerimde çok kötü sızlıyo ve göğsüm koltuk altına doğru daha çok ağrıyo acaba bende hamile olabilirmiyim araştırıyorum ama bişeye çıkamıyorum bu gün ya da yarın bekliyorum bakalım hastalanacağım mı bilemiyorum da kesin olarak bana yardımcı olursanız sevinirim.

18. 7 Eylül 2009
  19. ecrin_084

ecrin_084 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eylül-ce sende mi mersindesin bende mersindeyim bana yardımcı olabilirmisin