Gebelik dönemi problemli geçenler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve haticekose tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : haticekose
  1. haticekose

haticekose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar gebeliğim 10+1 günlükken geçtiğimiz cumartesi kanamam oldu hemen dr.gittim bebeğim iyiydi dr kanamanın yerleşirken oluşan damar çatlaması sonucu olabileceğini söyledi progestan iğne ve iki serum verdi bugün 10+5 günlük oldu ama azda olsa kahverengi akıntılarım devam ediyor ve vajina ve anüs bölgemde zonklama şeklinde ağrı var bu normalmi daha öncede bir düşük yaşadım o yüzden korkuyorum bu tür şikayetler yaşayan arkadaşlarım varsa benimle paylaşsın lütfen morale ihtiyacım var allah nasip ederse bu ilk bebeğimiz olacak eşim ve bende çok istiyoruz lütfen dualarınızıda eksik etmeyin.

2. 10 Kasım 2010
  3. ezba77

ezba77 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende bugun testte ogrendim hamile oldugumu ve aksam bendede kahverengi lekelenme oldu ilk hamileligimde dusukle sonuclandi bende cok korkuyorum simdi ve bende sol kasigimda sanci hissediyorum insaallah busefer bebeklerimizi hayirlisiyla kucagimiza aliriz rabbim bebeklerimizi bize bagislasin kucagimiza almamizi nasip etsin amin

4. 11 Kasım 2010
  5. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle ikinizede tebrikler rabbim kucaginiza almayida nasip eder insallah. hamileligimin 8-10. hafta arasinda benimde kahverengi lekelenmelerim olmustu dinlen dedi dotor gecmedi en sonunda progestran verdi 4 günde gecti, o lekelerin bebekle alakasi yoktu yerlesme kani eski kan dendi hep, bol bol dinlenin sivi tüketin ve progestrani ihmal etmeyin ben 15. haftama kadar kullandim

6. 11 Kasım 2010
  7. haticekose

haticekose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Teşekkürler arkadaşlar allah hepimizin yardımcısı olsun inş bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza alabilelim normalde hiç bir şey için tedirgin değilimdir ama bu bambaşka bir şeymiş bugün biraz ağrım var lekelenmemde bitti sayılır ama az miktarda kum gibi geliyor yarın dr gidicem dilerim herşey yolunda olur

8. 11 Kasım 2010
  9. ezba77

ezba77 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende hala bu kahverengi var ve cok korkuyorum insaallah bisey olmaz bebeklerimizi saglikli bisekilde kucagimiza aliriz rabbim bebeklerimizi korusun

10. 11 Kasım 2010
  11. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah bebekleriniz sağ salim tutunurlar bende ilk 7,5 haftalıkken doktorum rahim içinde kanlanma var kanaman olabilir demişti ama olmadı geçti çok şükür sonra şu an 36.haftadayız allah size de bu günleri görmeyi nasip eder inşallah

12. 11 Kasım 2010
  13. haticekose

haticekose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    inş almira çok teşekkürler sanada hayırlı olsun buarada senin için çok sevindim hayırlısıyla bebişini kucağına alıp kokulu kokulu öperken bizlere de dua etmeyide unutma biliyorsunuz hamile ve lohusa bayanların duaları kabul olurmuş.

14. 11 Kasım 2010
  15. haticekose

haticekose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    inş ecrin peki sen dr gitmedin mi?

16. 11 Kasım 2010
  17. ezba77

ezba77 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugun aksam gittim doktor ultrasonda bakti daha yeni hamilelik dedi 3haftalik kanama normal hamileligin ilk ayinda olur dedi ilaclar verdi dikkat et az hareket et dedi 3 hafta sonra tekrar gidicem icim rahatladi biraz insaallah isteyen herkese rabbim bu sevinci yasatirsaglikla kucagimiza almamizi nasip eder

18. 11 Kasım 2010
  19. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    amin inşallah canım