Gebelik düşünüyordum, Vitamin eksikliğinden erteledik, ne yapmalıyız?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve eliz117 tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : eliz117
  1. eliz117

eliz117 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Birkaç ay evvel doktora gittim. Çok üşüdüğümü ve halsiz olduğumu söyledim. Bazı sorular sordu ve test istedi. Sonuç demir eksikliğinden kaynaklanan anemi. İlaç verdi. Yine öylesine doktora gittiğim bir gün yapılan testte folik asit eksikliği çıktı ve ben gebelik düşünüyordum, erteledik. İlaçlarımı kullanmaya başladım. Temmuzdan bu yana kullandım ama inanın çocukluğumdan beri çok fazla ilaç kullandığım için artık ilaç kullanmak istemiyorum ve bıraktım. Yarın test için tekrar görüşeceğim Doktor Bey ile. Sizce ne yapmalıyım? Evet beslenme önemli, almaya çalışıyorum vitaminleri. Fakat çalışan bir bayanım ve yemek işi bazen eziyet oluyor. Zor durummm. Sonuçta başıma geleceklerin de bilincideyim. Alternatif bir yol, çözüm bulalım lütfennn... :80: :KK28:

2. 10 Kasım 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Temmuz ayından itibaren kullanmışsınız. Bence yeterli. Ama gebelik süresince bu ilaçların bazılarını yine kullanacaksınız. Bebeğinize kavuşmanız dileğiyle...

4. 11 Kasım 2010
  5. eliz117

eliz117 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Çok teşekkürler Bora CENGİZ Bey.