gebelik en erken hangi testle anlaşılıyor ve kaçıncı gün

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

17 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

bugün 6 .gün 2 gün sonra test yapsam çıkarmı acaba testte.çok merak ediyorum..

2. 17 Ocak 2009
  3. SUHENDAN

SUHENDAN Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında büyük risk test yaptırmak.çünkü tuttuğu halde idrarda yeterli seviyeye ulaşmamış olabilir.bu testler belirli bi seviyenin üstündeki hamilelik hormonunu algılıyor.sen ne yaptın dersen .ben 9.günün sabahında test olumsuzda çıksa moralimi bozmayacağım diye kendimi iyice telkin ettikte sonra eşime test aldırdım.evde uzun bi süre dolandım dolandım.sonunda testi uyguladım.tek çizgi çıktı biraz bozulur gibi oldum.o da ne hayallerimi süsleyen ikinci çizgi belli belirsiz,silik karşımda.ama o kdar silik ki gerçekten var mı ben mi hayal görüyorum kestiremedim.çıldıracağım sanmıştım sevinçten.eşimde işe gitmişti.hemen hastane kan testi çok şükür şu an 8 aylık hamileyim.

şunuda belirteyim benim iki embriyo tutup bire düşmüş olma ihtimali var.yani iki bebekten dolayı erken çıkmış olbilir.çünkü kan değğerlerim transfer gününe göre çok yüksekti doktor ikiz olabilir dedi,tek bebekte değerler bu kadar yükselmeybiliyor.12.günden önce bi kanamam oldu.sonradan bi tane kese gördük.yani sadece kızım tutunmuştu annesine.çok uzun oldu ama insan bu bekleme döneminde her yazı bi umut oluyor.inşallah seninde güzel haberlerini alırız.

4. 17 Ocak 2009
  5. pembemavi

pembemavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    suhendan'ın bu yorumundan sonra demek ki 9. gün en azından idrar testi yapacağız

Son düzenleme: 6 Şubat 2009
  6. 17 Ocak 2009
  7. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım yarın sabah 10. gunum test yapsammı

8. 17 Ocak 2009
  9. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ben 9.gün yaptığımda çıkmıştı. ben çıkar diye düşünüyorum.

10. 17 Ocak 2009
  11. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi denemek lazım dımı açelya

12. 18 Ocak 2009
  13. SUHENDAN

SUHENDAN Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar inşallah güzel haberlernz alırız.iki çizgi çıkmasada moralinizi bozmayın.hamiile olupta geç belli olablir

selmacım kanda çıktımı diye sormuşsun.benim 9.gün 81 çıkmıştı.doktorlar kesin var demesede benim sevinmeme yetmişti.çünkü belirli aralıkla kan testi yapıp değerlerde artış olup olmadığına bakıyorlar.hergün katlayarak değer artarsa tamam diyorlar.

Son düzenleme: 18 Ocak 2009
  14. 18 Ocak 2009
  15. seybay

seybay umut et! sabret! şükret! Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk micromda transfer sonrası 9.gün idrarda çıkmıştı..Dondurulmuş transferimde ise transfer sonrası 8.gün idrarda çıktı ikinci silik çizgi...

16. 18 Ocak 2009
  17. Bonadea

Bonadea Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim 9.gün idrarda çıkmamıştı ve bu da moralimi çok bozmuştu. 12.gün yapılan testte hamiş olduğumu öğrenince hıçkırıklara boğulmuştum. Allah'ım isteyen herkese tattırsın bu duyguyu.

18. 18 Ocak 2009
  19. mev_zuhal

mev_zuhal Guest

selmacım seninle aynı gidiyoruz herlade
    benim de 6. günüm meraktan ölüyorum nedir ne değil diye 12 gün beklemeden ben de idrar testi alıp yapsam mı diyorum ama cok korkuyorum aklımıza takılan şeyler hep aynı sanırım aynı gün öğrenicez inşallah bol sanslar sana Allah gönlüne göre çifter çifter versin inşallah