gebelik kanda ne zaman belli olur?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve efsun_zeren tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : efsun_zeren
  1. efsun_zeren

efsun_zeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    hocam merhaba hiçbir sorumu yanıtsız bırakmadınız çok teşekkür ederim geçen ay 30 regl oldum bu ay normal olarak 28 inde regl olmam lazımdı hep 2 gün atıyor yumurtlama tarihimde 12 13 14 olması lazım biliyosunuz geçen aylarda yumurtlama kistim vardı bir ay doğum kontrol ilacı kullanmıştım sonra geçti bıraktım doktorumda bu ay hamile kalma olasılığımın yüksek olduğunu söyledi bende bu ayın 18 inde alerji oldum alerjik rinitim var yediğim bişeyde dokundu alerji oldum ilacımı bırrakalı 6 ay oldu hemilelikte çok etkili diye bıraktım ilaç içmem gerekiyordu bende bu ayıın 19 unda gebelik testi yaptırdım kanda çıkmadı yinede ilaç içmedim geç döllenme olur belki dedim bu ay bi gariplik bar cildim bozuldu hiç sivilce çıkmayan bende sivilceler çıktı karnımda batmalar var akıntım geliyor şimdi regl oldum diyorum gidiyorum bişey yok hala alerjim devam ediyor kaşınıyoorum yarında regl olmazsam test yapıyımmı gebelik testi yoksa olsaydı kanda çıkarmıydıı ilaç içsemmi yoksa kaşınmaya devammı ediyimmi hocam size çok teşekkür ederim herşey için

2. 29 Temmuz 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim, ben yardımcı olabiliyorsam mutlu olurum. eğer adet gecikmeniz olup da kanda test yaptırdıysanız sonuç doğrudur. ilacınıza başlayabilirsiniz bu durumda.

4. 29 Temmuz 2010
  5. efsun_zeren

efsun_zeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    Yumurtlama günümden 6 gün sonra gittim kan testine 28 inde regl olmam gerekiyordu olmadım yani 6 gün sonra kanda olup olmadığı kesin belli olurmu acaba

6. 3 Ağustos 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam evet adet gecikmeniz olduysa kan testinde sonucun kesin çıkacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.