Gebelik kesem gözükmedi:((( ne olur okuyun ve bir akıl verin:((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve findikk tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : findikk
  1. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    106
    Ödül Puanları:
    93
    Kızlar şu sıralar çok zor geçiyor.3yıllık evliğim ve eşimin spermlerin problem olduğu normal yolla hamile kalamazsın dediler.Geçen yıl tüp bebek denedik ve ikiz ggebelik oluştu fakat kalp atışları hiç olmadı:KK43: gelişimleride durmuş kürtaj olmak zorunda kaldım.Eşim ilaçlar kullanmaya başladı bitkisel ve doktorun verdiği biraz yükseldi değerler ve 1 yıl daha geçti.Bir kaç ay sonra tekrar tüp bebek denemeyi düşünürken rabbimden bir mucize geldi ve bu ay adetim gecikti.test yaptım pozitif çıktı.Okadar sevindikki anlatamam.Ama daha önce yaşadığımız şeyler yüzünden sürekli içimizde bir korku vardı ve hemen ertesi güne yani bu çarşamba gününe randevu aldık doktora gittik.Doktor vajinal muayene etti ve keseyi göremiyorum dedi:KK43: o an yıkıldık.Doktor küçük olduğu içinde gözükmeyebilir dedi ama dış gebelik riskinide düşünmemiz gerektiğini söyledi:KK43: sevincimiz kursağımızda kaldı yine.Kandanda bir bakalım dedi doktor ve değerim 786,23 çıktı.Hesaba görede 5hafta 2günlüktü.Pelvik doppler çekelim dedi doktor ve ondanda gözükmüyo %50 %50 diyolar şuanda.Dış gebeliğinde iç gebeliğinde kesesi ve bulgular gözükmüyo:KK43: 2günde bir hem dopplere hemde kandan bakılacakmış kan değerimin katlanması gerekiyormuş ve bugün kan vermeye gidicem.Bu belirsizlik okdar kötüki.Böyle bir durum yaşayan arkadaşlar varsa bana birşeyler yazsın lütfen:KK43:((( ve en önemlisi ben keseyle ilgili yazılarda hiçbir doktorun onlardan doppler istediğini yazmamış ama benden istediler ve 2 günde bir.Bu durumda kafamı karaştırıyo_Okadar sık girmem normal gibi gelmiyo çnkü normal vajinal kontrol gibi olmuyor.Çok ağrılı oluyor.İç gebelikse bukadar vajinadan kurcalanması tehlikeli değilmi???:KK43: Yazım uzun oldu kızlar ama:KK43:

2. 20 Ağustos 2010
  3. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    106
    Ödül Puanları:
    93
    Dualarınızıda bekliyorum kızlar...

4. 20 Ağustos 2010
  5. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    belki küçük olduğu için görünmüyordur belki geç yumurtlamışsındır hesaba göre küçük kalıyodur inşallah bu sefer hayırlı bir hamilelik geçirirsin canım

6. 20 Ağustos 2010
  7. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bi bilgim yok ama okuyup çıkmak istemedim senin için dua edicem inşallah bebişin karnındadır allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin

8. 20 Ağustos 2010
  9. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm doktorun dedigi gibi erken oldugu icin kese gözükmeyebilir,insallah normal bir gebeliktir insallah kesede bebeginde kalp atisida görünür cnm. rabbim yardimcin olsun

10. 20 Ağustos 2010
  11. ozlenen2010

ozlenen2010 Allah'ın dediği olur... Üye

Beğenildi:
    875
    Ödül Puanları:
    238
    keseyi görebilmen için değerinin en az 1000 olması gerekiyor diye biliyorum ..Belki geç döllemedir ,,inş. bebeğini sğlıcakla görürsün canım

12. 20 Ağustos 2010
  13. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bence üzülmen için çok erken. Ben de hamile olduğumu evde test yapıp öğrendiğim zaman hemen doktora koştum. Ama doktor keseyi göremedi.Vajinal muayene yaptı yine göremedi.5 haftalıktı.Bir hafta sonra tekrar çağırdı ve o zaman keseyi gördük çok şükür.
    Rabbim, senin de ümitlerini boşa çıkarmasın inşallah :Saruboceq:

14. 20 Ağustos 2010
  15. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    106
    Ödül Puanları:
    93
    Çok teşekkür ederim kızlar ya bizde sizin gibi iç gebelik olmuş olmasını,küçük olduğu için gözükmediğini ümid ediyor ve istiyoruz.Doktorda zaten böyle birşey olabiliceğini söyledi ama dış gebelik şüphesi olabileceğini söyledikleri için içimize sıkıntı düştü ve çok korkuyoruz.Dua edin neolur.Bugün kan vericem değerimin katlanması gerekiyor:KK43:

16. 20 Ağustos 2010
  17. findikk

findikk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    106
    Ödül Puanları:
    93
    doppler falan istemedi değilmi?

18. 20 Ağustos 2010
  19. yamyam

yamyam LR ALOE VERA SAĞLIKLI HAYAT Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba

İnşallah Güzel haberleri bekleyeceğiz...

Hamilelikte insan ister istemez hep tedirgin oluyor...
    Gebelik çok erken geç döllenme olabilir...korkma...Allah c.c. büyüktür..
    Rabbim inşallah hayırlısı ile güzel ve sağlıklı bir bebek nasip eder

Ve bugün güzel müjdeli bir haberle gelirsiniz

Dualardayız inşallah