gebelik kesesi gelişmeyen varmı??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve aysenur41 tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aysenur41
  1. aysenur41

aysenur41 Hoşgeldin bebişim.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar.bende aranıza yeni katıldım.ben sata göre şu anda7+3 günlük hamileyim.cumartesi günü kontrole gittiğimde doktor kesemin normalden küçük olduğunu ve hiç gelişme olmadığını söyledi.Önümüzdeki cumartesi tekrar kontrole çağırdı.eğer yine bir gelişme ve büyüme olmazsa kürtaj ile gebeliği sonlandıracağını söyledi.acaba benim gebeliğimmi geç başladı bilmiyorum.Benim gibi aynı durumda olan arkadaşlarmı varmı.yani gebelik kesesi normalden küçük olanlar ve sonradan gelişenler varmı.tecrübelerinize çok ihtiyacım var.bu benim ilk hamileliğim ve çok üzülüyorum
  2. 15 Mayıs 2009
  3. beyazgelincikk

beyazgelincikk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm başıma gelmedibilmıyorum ama içini ferah tut burda neler okuyoruz allahım bebgını sana bağışladıysa hiç bir şey engel olamaz. üzme kendını dua et..
  4. 15 Mayıs 2009
  5. aysenur41

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım sagol.umarım öyle olur.yarın büyük gün.hakkımız için en hayırlısı neyse o olsun.
  6. 16 Mayıs 2009
  7. benbilirim

benbilirim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sonuc ne oldu aysenurr
  8. 16 Mayıs 2009
  9. aysenur41

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    maalesef hiçbir gelişme olmamış.1 hafta daha süre verdi doktor.haftaya gidicem ve bakacak eğer hala gelişme olmadıysa o gün içerisinde kürtaja alacak.senağlama
  10. 16 Mayıs 2009
  11. esma3a3a

esma3a3a Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benımde aynen senın gıbı gelişmedı demedı doktorda normalden kucuk dedı bende beklıyorum..henuz bebegı goremedık daha.gec yumurtlama olablır..
  12. 16 Mayıs 2009
  13. yekbun

yekbun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba kızlar benim başıma gelmedi ama bir arkadaşım aynı derdi yaşadı.İki gün hastanede serum yedi,kendine iyi baktı.2 hafta içinde kese gelişmişti.
    İnşallah senin de öyle olur.Zaman herşeyin ilacı.Üzme kendini canım.
  14. 24 Mayıs 2009
  15. aysenur41

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    maalesef cuma günü kürtaj oldum.:KK43: boş gebelik...
  16. 24 Mayıs 2009
  17. beyazgelincikk

beyazgelincikk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnmbenımgeçmiş olsun üzülme hakkında hayırlısı böyleymiş demekki .. ben şöyle düşünüyorum bu ilk gebelıklerımızın sorunlu olması aslında allah ın bize bir lütfu hem milletın lafından kurtuluyoruz hemde sağlıklı oldugumuzu biliyoruz ama bize daha zamanı var demek istıyor allah ım .. ben böyle düşünüyorum inş. tez zamanda yavruna kavuşrusun ..sevgıler
  18. 24 Mayıs 2009
  19. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım çokkkkkkkkk geçmiş olsun aynı şeylerden muzdaribiz benimde 5 senden sonra öle oldu boş gebeliği ozamn duydum kese gelişti bebek görünmedi ama dr da bana bi hafta süre verdi hopladım zıpladım düşmedi hastanede serüm ve hazneden verdikleri bi hapla düşürdüler e vc de elime düştüü minnacık fasulye kadardı ama ona bile okadar çook ağladımki rtamm bu 5 ayım olcak bekliyorum geçen ay enfeksiyon kapmışım ayağını sıcak tut yazında kız kardeşimin başına geldi bi ay aradan sonra yine hamiş almanyada bu ay onun yanına gidiyorum doğumuna hem üzlüyorum hemde seviniyor herşeyim hazır gitmet için uçak biletim vss ama bu ay hamiş olursam eşim göndermicek kısmette ne var sa o olsun 5 yıldan sonra boş moş bana umut oldu doğal olabiliyomuş yani merak etme düşüüğün bi sysğı içindedr içini feah tut rabbim bizi sınıyo sakın isyan etme allah yine verir sen kaç aydr bebiş istiyodun?