Gebelik Kesesi Görülmedi ;en Erken Ne zaman görülür?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve elele tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

12 Eylül 2011
    Konu Sahibi : elele
  1. elele

elele canlarım benim.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kızlar 8 ağustos son adet tarihimin ilk günüydü korunmasız olarak eşimle 19 ile 22 civarında ilişki oldu..2 defa test yaptım ikisinde de 2. çizgi silik çıktı.bugün hastaneye gittim ultrasonda hem karnımdan hem de alttan baktığında doktor keseyi göremedi fakat "rahimde kalınlaşma var ;muhtemelen daha çok yeni bir gebelik ondandır" dedi kan testi istedi pozitif çıktı.ama moralim bozuldu gebelik kesesi görülmediği için..beta hcg testi yaptırmadım kese nasılsa görülür diye...gebelik kesesi ne kadarlıkken görülmeye başlanır sizce?

Son düzenleme: 12 Eylül 2011
  2. 12 Eylül 2011
  3. elele

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bilgisi olan yok mu? :26:

4. 12 Eylül 2011
  5. merve02

merve02 AŞK'sın Sen! CAN'sın Sen! Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    48
    canım öncelikle tebrik ederim.rabbim evladını kucağına almayı nasib etsin sana kazasız belasız hayırlı sağlıklı bir şekilde
    inşallah hayal kırıklığı yaşamazsın
    canım en erken 5 haftalıkken görülüyor kese keşke kan testi yaptırsaydın oradan belli olurdu

6. 12 Eylül 2011
  7. sevser

sevser sabrıma sabır kat allahım Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen tam 5 hafta o günlük hamilesin
    çok yakında gözükür sıkma canını
    tebrikler
    belirtilerin nelerdi bugün bende regl olmadım günümdü ama sabırsızlıkla bekliyorum

8. 12 Eylül 2011
  9. elele

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    sağol canım Allah razı olsun amin inşallah.hım anladım canım o zaman erken demekki inşallah öyledir.doktor son adet tarihine göre 5 haftalık dedi ama ben ne zaman korunmasız ilişki olduğunu biliyorum yani daha tam 1 ay olmadı ya da olmak üzere desem...beta hcg için biraz daha bekleyeyim diyorum sence öyle mi yapsam?

10. 12 Eylül 2011
  11. sevser

sevser sabrıma sabır kat allahım Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    14 mayıs dada bebişini kucağına alcaksııınnnnn.....:KK46:

12. 12 Eylül 2011
  13. merve02

merve02 AŞK'sın Sen! CAN'sın Sen! Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    48
    onlar öyle hesaplıyor ya zaten yumurtanın ne zaman çatlayıp döllendiğini bilemediğimiz için:)
    benimki 5 hafta 1 günlükken gözükmüştü.doktorun mu bekletiyor seni anlamadım?yaptır canım yaptır erteleme böyle şeyleri

14. 12 Eylül 2011
  15. elele

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    teşekkürler canım aynı adet belirtileriydi ;karnımda şişlik;gaz, bacak bel ağrıları sinirlilik yüzde sivilce midem zaten hep bulanır adet öncesi..ama ek olarak 2 gün gözümde benekler uçuçtu wc ye sık gitmeye başladım ve bel ağrım müthiş arttı..bir de göğüs ucunda kahverengi yerdeki kabarcıklar var ya sanki azıcık fazlalaştı gibi..adet günü geçtikten 6 gün sonra test yaptım 2. çizgi silik ertesi sabah yine yaptım yine silik çizgi...inşallah dediğin gibi görülür başka şeylerden dış gebelik gibi ondan korktum inşallah hayırlısıyla sağlıcakla kucağımıza alırız.

16. 12 Eylül 2011
  17. elele

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ......................................................................................kopyası..................

18. 12 Eylül 2011
  19. elele

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    yok canım açıkçası üzerimde o kadar yoktu başka hastaneye de gittiğim için..ben de keseyi görmediğimiz için kanda gebelik var mı yok mu ona baktırabildim inşallah bu hafta beta hcg ye de baktıracğım canım.doktor da zaten "biz sat a göre hesaplıyoruz "diye güldü ama benim bildiğim ilişki tarihine göre 1 ay olmadı..