gebelik kesesi küçük

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pferd tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pferd
  1. pferd

pferd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar gecen hafta doktora gitigimde 5 haftalik hamilesin dedi ve ultografta kucuk bi nokta gordu ve bu hafta gene gitik yani 6. haftalik gebeligimde gene kucuk bi nokta gorundu gene once bu 6 haftalik daha kucuk olmali dedi sonra bazen bebek rahimde erken bazen gec gelisirmis dedi ve ben moralim cok bozuk bu normal bisey mi rahimde bisey gorunuyo ama kucuk uc hafta gene gel diyo ne yapicagim kizlar lutfen yardim edin nasil bisey bu normal misenağlama

2. 26 Şubat 2009
  3. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ya daha tam gelişmemiştir bende ilk gittiğimde 4 haftalıktım hiçbişey görmedi ondan sonraki hafta gittik gebelkik kesesi çok küçük görünüyodu ondan sonraki hafta iyice büydü zaten 2 aylıkkende kalp atışlarını dinledik bu normal bişey gebelik kesen oluşmuş ama çocuk daha kan pıhtısı kadar bişey görmemesi normal korkma yani ya moralini neden bozuyosun moralini hiç bozma daha küçücük o ilerde hem görecek hemde kalp atışlarını duyacaksın sabırlı ol

4. 26 Şubat 2009
  5. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benimkinide ilk görememişti doktor dış gebelik die ameliyata alıcaktı nerdeyse alttan ultrasyonda tam net görünüyo ama merak etme küçük olduğu için nokta gibi görünür 2hafta sonra git kalp atışlarını duyarsın inş

6. 27 Şubat 2009
  7. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ufakken böle seyler olabilyo bence bekle derim hemen üzülme

8. 27 Şubat 2009
  9. ceren54

ceren54 HAYAT GÜZEL HEMDE ÇOK... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar çok doğru söylüyorlar kendini üzmen moralini bozman çok yersiz daha yolun çok çok başındasın canım ya neden şimdiden kendini yıpratıyorsunki. Bebeğin henüz daha yeni sana alışıyor tutunmaya çalışıyor can bulmaya uğraşıyor senin kafana taktığın şeylere bak olumsuzluklar düşünme heleki şimdi çok dikkatli ol 3 ay boyunda kendine vehareketlerine çok çok dikkat et emi tatlım yaşadıkların olağan şeyler hiç boşuna endişelenme bir kaç hafta sonra güleceksin bu hallerine allahın izini ile....

10. 27 Şubat 2009
  11. neslihanben

neslihanben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende aynı dertten muzdaribim senin sat kaç.benim 10 ocak.her doktora gidişim hüsran .şimdilik yolk kesesi gözüktü.sende gelişmeleri paylaşırsan sevinirim

12. 28 Şubat 2009
  13. pferd

pferd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok sagolun arkaadslar desteginiz icin icimi ferhalatiniz gercekten cok endiseleniyorum bu arada doktor dediki rahmin baya buyumus islerini iyi yapiyo ama bazi sitelere bakitim 6 haftada bebek beya gelismis insan halinde gibi bisey onun icin daha cok korktum yada sakat diye bi bebek ..

14. 28 Şubat 2009
  15. pferd

pferd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba neslihan canm benim sat 11 ocak ben 19 subata doktorla testler yapildim 5 haftalik hamilesin dedi ve dun yani 6 haftamda gitigimda ayni iki kere vaginaldan ultrasonografta baklidi iki kere ayni kucuk nokta gorundu ama cok kucuk dedi uc hafta gene gel dedi bende bekliyorum ama o kadar sabrsizimki gunler gecmiyo sanki korkuyorum gelismezse allah kurusun kurtaja gerek olamaliyimis bi sitede okudum...ne yapicagim bilmiyorum cok korkuyorum:1no2:

16. 28 Şubat 2009
  17. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim tum sorun bundan cikiyor iste. hamile kalir kalmaz gidiyoruz doktora. ben hamile kalna raadaslara tavsiye ediyorum. evet cok heyecan verici olasbilir bir an once hamileliginizi garantilemek istiyor olabilirsiniz ama bu durumda da yok kese var embriyo yok. yok ne bileyim embriyo var kalbi atmiyor vs gibi sorunlara hazirlikli olmalisiniz.

doktor 3 hafta dedi ise 3 hafta beklemelisin. su anda endiselenmen bir ise yaramiyor. bunu dusun. baska sitelerd eokudugunu ada bakma. kimisinde 8. gun dollenme olur. kimisi 30. gunku dollenmeyle hamile kalir. simdi haftalari ayni iken sata gorer sen 22 gun once gelismeye baslayan bebekle kendininkini nasil bir tutabilirsin. herkesinki farklidir. uzulme insallah gorunur bebisin.

18. 28 Şubat 2009
  19. pferd

pferd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sagol kibele haklisin ama ne yapiyim elimde degil insan dusunmeden etmiyo korkuyorumm gelismeze allah kurusun ya ne biliyim boyle seyle onume gelecegi tehmin etmezdi