Gebelik kesesi rahim ağzına yakın olan var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve CEYHUN tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : CEYHUN
  1. CEYHUN

CEYHUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    7 haftalık hamileyim. Bebeğin kalp atışlarını da duyduk. Ama doktor gebelik kesesi biraz aşağıda dedi. Dinleniyim mi, yerimden kalkmıyım mı ne yapabilirim dedim. Onlarla ilgisi yok dedi. Bir de profesör olcak. Tedirgin etti beni.Bu durumda olan var mı acaba?

2. 23 Ekim 2010
  3. akfin

akfin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    dün sana cevpa yamıştım ama silindi sanırım.bende 6 haftalık hamileyim 2 farklı doktora gittim. biri 7 diyor biri 6 diyor. hangisi doğru bilmiyorum ama kese gördük çok sağlıklı kese olduğunu söyledi ama olması gereken yerin altında olduğunu %10 düşük tehlikesi olduğunu ve erken doğum riski olduğunu söyledi.ama dikkaet edersem bu oran daha çok düşermiş. ben ilk gittiğim doktor bebek daha bebek yok demişti. bu doktor bebek var ama henüz daha canlı değil dedi.kalp atışını falan duymadık henüz o yüzden tedirginim canım sürekli lavaboya gidiyorum acaba kanamam oldumu diye psikolojik yani. ben ne zaman duyucam bebeğin kalpatışını. birde canım halk arasında su gebelik diye bişey varmış öylemi değilmi haftaya bakıcaz dedi iyice moralim bozuldu o nedemek ya:KK43:

4. 25 Ekim 2010
  5. CEYHUN

CEYHUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Umarım herşey yoluna girer. Hiç canını sıkma. Haftasonu bir doktora daha gittim gebelik kesesinin yerine normal dedi. Hangisine güvenceksin şimdi. Bebeğin kalp atışları 8. haftada duyulan da oluyor. Gönlünü ferah tut.

6. 25 Ekim 2010
  7. akfin

akfin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inşallah dediğin gibidir. canım.canım çok sıkılıyor.inşallah sorun omaz bende bu hafta sonu başka bi doktora daha gidicem kendime doktor bulamadım ya. her biri farklı bişeyler söylüyor. ilk gittiğim doktor kesenin yeri için bişey dededi ama o da polip var dedi. bu gittiğim doktor. kese aşağıda dedi polip yok dedi durum bundan ibaret işte inşallah bu hafta duarım kalp atışlarını da içim rahat eder kimseye de söyleyemiyorum hamile olduğumu daha içim rahat etmeden. hakkımızda hayırlısı inşallah

8. 8 Kasım 2010
  9. denizkizi1987

denizkizi1987 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    kızlarr bende bugun gıttım doktora 6 haftalık hamıleyım dedıkı kese bıraz asagıda yat dınlen dedı kotu bsıeymı acaba ya cok kafama taktım duramıyorum