Gebelik Kesesi Ve Bebeğin Görünmemesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve istiridyeyim_incimsin tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : istiridyeyim_incimsin
  1. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    MERHABA KIZLAR.. NE SON 8 NİSANDA ADET OLDUM... USG İLE ADETİM BİR DEĞİL.. GEBELİK HAFTAM TUTMUYOR USG 2 HAFTA GERİDE ... İLK HAFTA KESE GÖRÜLMEDİ..2. HAFTA GÖRÜNDÜ AMA BEBEK GELİŞMEMİŞ DEDİ DR. SONRAKİ HAFTA TEKRAR GİTTİM BEBEK YİNE GÖRÜLMEDİ.. ŞU AN 7+5 OLDUM. HİÇ BULANTIM BİR RAHATSIZLIĞIM YOK. DR.GİDİCEM TEKRAR ENDİŞELİYİM... BENİM DURUMUMDA OLAN ARKADAŞLAR VAR İSE BİLGİSİ OLANLAR BİRAZ DESTEĞİNİZE İHTİYACIM VAR... ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN...senağlama

2. 11 Haziran 2008
  3. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim inan bilgim yok ama senin için hayırlısı neyse o olsun diyorum.Benim kesem 5.haftada görünmüştü.Ben kafana çok fazla takma derim.Üzüntü tetikleyicidir her zaman.İyi haberlerini bekliyoruz.Bize de yaz gelişmeleri.:teselli:

4. 11 Haziran 2008
  5. ekinsu

ekinsu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Kesenin görülmemesi ile ilgili benimde bir bilgim yok ama benim kese 6. haftada görülmüştü. Belirtilere gelince şu ana dek bende hiç mide bulantısı vb. şeyler yaşamadım bununla bağdaştırma bence içini rahat tut stres yapma. En doğrusu tekrar doktora gitmek . Kendini üzme canım her şeyin hayırlısı

6. 11 Haziran 2008
  7. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    canım ne oldu sana böyle yaa bak şimdi çok üzüldüm...daha önce görmemişmiydiniz..ayrıca kalp atışları damı duyulmuyor? ihmal etme güzelim sakın..öğrenene kadar git sen dr.una..

inşallah kötü bi durum yoktur canım...:teselli:

8. 11 Haziran 2008
  9. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasım ya geç döllenme olmuştur ya da boş gebelik olabilir.Umarım güzel haberlerle gelirsin.

10. 11 Haziran 2008
  11. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim çok Fazla Uzulme Senin Adet Tarihin 5 Nisandan Daha Geç Dollenmişse O Zaman Usg Le Tutmuyor Canim Birde Bulantin Olmadiği Için Hiç Uzulme Bence Bu Iyi Birsey Ben On Haftalik Hamileyim Benimde Hiç Bulantim Olmadi Ama Sen Yine De En Kisa Zamen Da Bir Doktora Git Canim Artik Bebeğinin Kalp Atişlarini Duyar Doktor Rabbim Hayirlisiyla Kucağina Almayi Nasip Etsin Canim

12. 11 Haziran 2008
  13. ECEM2003

ECEM2003 Guest

Arkadaşim Vakit Geçirmeden Devamli Git Dr.una Belki Geç Döllenme Olmuştur Hcg Değerin Ne Kadar

14. 11 Haziran 2008
  15. lale77

lale77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    güzel arkadaşım merhaba ben enson 30 martta oldum 16 mayısta tahlil yaptırdım yoktu,3 haziranda var çıktı hamile olduğumu 1 hafta önce öğrendim ama nekadarlık olduğunu bilmiyorum tahminimce 17 günlük.benimde kesem göründü içi görünmedi cuma günü yine gitcem bende kaygılıyım merakla bekliyorum.

16. 12 Haziran 2008
  17. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    İSTİRİDYE CANIM NERDESİN..? SON DURUMUN NEDİR?? KÖTÜ BİŞEY YOKTUR UMARIM a.s.

18. 12 Haziran 2008
  19. DoraCan

DoraCan Guest

benim yengeminde boyle bi durumu vardı. boş du kesesi ama sonra gelişti bebek ..
    merak etme hayırlısı açından umarım bişey yoktur kötü