gebelik kesesini bebişini goremeyen warmı kıslarr?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve siribron48 tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

29 Eylül 2008
    Konu Sahibi : siribron48
  1. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlarr....
    3 yıllık evlıyım.bundan once ki bebişim içimde olduu için kurtaj oldum yaklaşık 6 ay once.şu anda hamişim.1 hafta once dr gıttım.sat 18 agustos.22 eylulude dr a gıttım,oncesınde evde test yaptım pozıtıf cıktı.sevınçten havalara uctum.bebişimi gormek için dr a gıttım ama bebişimi de keseyıde goremedık.dr kan ve ıdrar testı ıstedı,baktı sonuclarıma 5 gunluk gecıkmeye gore gayet normal gebelık deerlerı dedı ve 20 gun sonraya randevu verdi.o kadara cok merak edıyorumki;bebişim varmı, saglıklımı?dr bana gec dollenme olabılcenı oyuzden goremedıımızı soledı.ama genede korkuorum.dış gebelık,uzum gebelığı,bi çok sey okudum burda.sizce ole olma ıhtımalım ne kadar?bı fıkrı olan warmı?benim gibi olupta soradan bebişini goren varmı?yada bu dış gebelik uzum gebeliğinin belırtısı yada tahlılle cıkabılcek bi seyi varmı?

2. 29 Eylül 2008
  3. selinay2002

selinay2002 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende ilk doktora gittiğimde keseyi göremedi,ama idrarda gebe çıktım 20 gün sonra gittim ancak keseyi gördük, bi 20 gün sonrada kalp atışlarını olabilir yani çok normal doktorun görememesi, daha çok küçük çünkü ha dediğim gibi keseyi görmekte bişe ifade etmiyo ,bide kesenin içindeki bebek
    canlandımı kalp atışları varmı o çok önemli yani biraz uzun bi süreç ama geçiyo...

4. 29 Eylül 2008
  5. ramitep

ramitep Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı şey benimde başıma geldi benim doktorumda geç yumurtlama veya dış gebelik hata bozulmuş gebelik bile deyip aklımı karıştırdı içime kurt düşürdü 10 gün sonra gel dedi moralim sıfır oldu ama sen hiç üzülme geç yumurtlamadan kaynaklanıyo gittiğimde zilli kızımın kesesini gördük şükür dedim ohh çektim şimdi 26 haftadayız çok şükür sende inş o günleri görür sağlıkla bebişi kucağına alırsın canım ama kendini strese sokma ve altan muayne yaptırma benden tavsiye

6. 30 Eylül 2008
  7. xoxzlems

xoxzlems Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı durumu yaşadım ve günlerce stresle bekledim. kesin dış gebelik diye düşündüm. şuan 4 aylık bir kızım var. boşuna stres yapmışım. bence sende stres yapma.

8. 1 Ekim 2008
  9. siribron48

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aminn kızlar...cok sagolun falla içim rahatladı sayenızde iyiki warsınız!:)))))))

10. 1 Ekim 2008
  11. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm bende adetimden 1 hafta sonra gittim kese gözükmedi 1 hafta sonra gittim kese gözüktü bebek gözükmedi yine 1 hafta sonra gittim keseyide bebegide gördük ama o sıra içinde bende senin gibi çok endişeliydim hatta burda bir sürü konuda actım kese gözükmedi yok kese gözüktü bebek yok boş gebelikmi fln die ama allahıma bin sükür hersey yolunda sonuna geldim allah sanada nasip etsin cnm ii haberlerini bekliyoruz

12. 1 Ekim 2008
  13. su8468

su8468 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kizlar bende test yaptim hamile ciktim daha doktora gitmedim sind icime kurt dustu.insallah hersey normaldir.

14. 2 Ekim 2008
  15. siribron48

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım ya...inşallah sonunda bende sen gibi bosuna telaş yapmışım derim:Saruboceq: Rabbim bebişini kucaına almayı nasip etsin canım ya.çok sewindim adına.az kalmış,sona gelmişsin,ne guzel ne yuce bir duygu olsa gerek....bu arada kızlar bugun sabahtan beri sağ yumurtalıımda tarif edemediğim hafif bir sızlama basladı.bole eğilirken falan inceden sızlıyor,anlayamadım tam ne olduğunu doğrusu.sizce normal mi?

16. 3 Kasım 2008
  17. istanbul83

istanbul83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende 3 haftalık hamileyken doktora gittim keseyi gördü. 3 hafta sonra gel dedi tahminen 3 haftalık kesin bişey diyemem dedi. geçen cuma bebeği görme heyecanı içinde yeniden doktora gittim fakat kesede bebek görünmüo doktorum tahminimizden küçük olabiir bir hafta sonra tekrar bakalım dedi. çok üzüldüm boş gebelk olmasından çok korkuyorum. bebeğini geç gören 6. 7. haftada gören varmı???

18. 3 Kasım 2008
  19. slm istanbul 83 ben 4.5 aylık hamileyim...bende bebeğimi 6. haftada görmüştüm ve 8. haftadada kalp atışlarını duymuştum... inşallah sende görürsün hayırlısıyla bazıları geç oluşuyo sen üzülme inşallah bebeğin ordadır... doktora gidince haber vermeyi unutmaa.s.