gebelik korkusu... yardım edin:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esrax21 tarafından 26 Haziran 2010 başlatılmıştır.

26 Haziran 2010
    Konu Sahibi : esrax21
  1. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar:KK43: biraz detaylı anlatıcam özür dilerim ama içimde korku var ben 21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Adetlerim çok duzensiz(sürekli yaptım dietlerden birkaç ay gelmediği oluyor) Erkek arkadasımla hiç birlikte olmadım.(ne içime girdi nede sürtündü vajinama yakın bir yere boşalmadıda) Zaten onda hep iç çamaşırı olurdu bnde olmasa bile..elle birbirimizi tamn ediyorduk sadece önce ben sonra o boşalıyordu yanyana uzakta yatarak gerçekleştiriyorduk bunu yani boşalsa bile yanımda vajinama temas etcek yerde olmuyodum. İnternette yazılanları okuyınca içime bir ürperti geldi ve gidip gebelik testi aldım(adı predictor) 1. çizgi koyu ve kalın 2. çizgi gözle gorulmeyecek kadar incecik ve silik yaklastırıldında goruluyordu 2 3 gun bekledikten sonra gene aynı testten aldım ve tekrarladım gene aynı şekilde çıktı. Kafam karıştı hiç birlikte olmadan hamile kalmış olabilirmiyim bana temas edecek şekilde boşalmadı bile:S:S :uhm: bu olayda 10 15 gun sonra regl oldum (lekelenme gibi değildi) 6 gun yogun şekilde geldi(normal reglim gibi) ama ağrım fazlaydı. Hamile olabilirmiyim:S lütfen yardım edin çok korkuyorum.:a015: :a015: :a015:

2. 26 Haziran 2010
  3. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    regl olduysan hamile olma ihtimalin olamazkiiiiiii. ama istersen bir kan tahlili yaptır için rahat eder. sanmıyorum gerçi o şekilde hamile kalman olanaksız gbi ama bir tahlil yaptır istersen.

4. 26 Haziran 2010
  5. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    yok yahuuu. nerden çıkardın sen hamile olabileceğini. test negatif çıkmış zaten. e üstüne adette görmüşsün. üstelik yaşadığın ilişki anlattığın gibiyse hamile olman için hz meryem olman lazım yahukaydirigubbakcemile3 kim korkuttu seni bu kadar?

6. 26 Haziran 2010
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Heeeeey gidi gençlik heeeeey, nerelerdesin. Ne alemdesin, ne bu halin.benneyaptımki

Arkadaşlar kendilerini tatmin etmeyi biliyorlar ama nasıl hamile kalınır bilmiyorlar.

Eli elime değmedi ama hamilemiyim acabaya döndü bu:nazar:

Sevgilimin kokusundan çok etkilendim, hamile kalmışmıyımdır.

Az açın okuyun, izleyin, dinleyin yahusengözlerimebaksanab

8. 26 Haziran 2010
  9. ay_dolu

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    kuzum öldürdün beni gülmekten:roflol: ister istemez aklıma haydar dümene sorulan bir soru geldi. gencin biri forumda sormuş. hocam kız arkadaşım misafirliğe gitti hamile kalmışmıdır? hoca soruyor nasıl yani diye. cevap tam şok. hocam kapıya kadar geçirmişler:roflol::roflol::roflol:

10. 26 Haziran 2010
  11. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya böyle bişeyden kuskulancak kadar cahilmiyim ben diodm ama 2 tane gebelik testi aldım aynı marka ama 2sindede 1. çizgi cok koyu ve kalın cıktı 2. çizgi ise incecik(ip kadar ince) silik cıktı gozle gorulemeyecek kadar ince ve silikti hatta bn kafamı yaklastırıp baktım öyle goruluyordu 1. çizginin kalınlığındada değildi çok çok inceydi sonra internete yazınca kafam allak bullak oldu içime bir korku dustu. ama regl oldum sonradan gayette uzun ve yogun geldi yoktur dimi bişey:KK43:

12. 26 Haziran 2010
  13. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya böyle bişeyden kuskulancak kadar cahilmiyim ben diodm ama 2 tane gebelik testi aldım aynı marka ama 2sindede 1. çizgi cok koyu ve kalın cıktı 2. çizgi ise incecik(ip kadar ince) silik cıktı gozle gorulemeyecek kadar ince ve silikti hatta bn kafamı yaklastırıp baktım öyle goruluyordu 1. çizginin kalınlığındada değildi çok çok inceydi sonra internete yazınca kafam allak bullak oldu içime bir korku dustu. ama regl oldum sonradan gayette uzun ve yogun geldi yoktur dimi bişey:KK43: sizden dinliyeyim işte..

14. 26 Haziran 2010
  15. ay_dolu

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    yahu YOKTUR mantığını kullan biraz. cinsel birleşme olmadan olurmu hiç:nazar: ayrıca üniverste okuyorsun be yavrum hiçmi öğrenmedin bebek nasıl oluyo. tekrar ve tek kelime bişey YOKTUR.

16. 26 Haziran 2010
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    kan testi yaptir bu kadar suphede kaldi isen o kesin sonuc verir.

18. 26 Haziran 2010
  19. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tabiki biliyorum ama internette bir sürü istisnalar yazıyor açıkçası o yuzden kafam karıstı acaba dedim erkek arkadasımın eline sperm değdide vajinama değdirdimi. gerçi erkek arkadasım bnden daha dikkatli öyle bsey yapmaz ama kusku işte
    öldürüyor adamı meraktan:sm_confused: