gebelik ne zaman anlaşılır ve gebelik testi

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve lavinya34 tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : lavinya34
  1. lavinya34

lavinya34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mrb arkadaslar
    iki gün önce eşimle bi denememiz oldu.sorum şu:eczaneden bir gebelik testi alsam sonucu öğrenebilirmiyim ve bu sonuca güvenebilirmiyim?testi ne zaman yapmalıyım?belirli bir süresi varmıdır? Bir de ben 2 gün öncesine kadar bir antidepresan kullanıyordum cipralex.2 gündür kullanmıyorum belki hamileyimdir diye.cipralexin hamilelikte bir riski varmıdır?ltf yardımcı olun kafam karışık..
  2. 26 Ağustos 2008
  3. mumnes

mumnes Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok erken ya bekle biraz ondan sonra
  4. 26 Ağustos 2008
  5. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşım bildiğim kadarıyla eczaneden alınan testler ancak regli günün geçtikten sonra yaparsan kesinlik kazanıyor. En iyisi kan testi. Ama senin için bence çok erken. İnşallah Allah gönlüne göre verir...
  6. 26 Ağustos 2008
  7. sevalll

sevalll Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm arkadaslar,ben burda yeniyim!bende bebek istiyorum!bir sorum olacakti,benim persembe günü adetim olacak,ama 1 haftadir mide bulantim var,ama daha cok aksama dogru!sabahta bi kac kez oldu!sizce hamile olabilirmiyim!lütfen yardim edin
  8. 26 Ağustos 2008
  9. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canim bugibi şikayetler anca 2. Aydan sora ortaya çikar hakkinda hayirlisi ne ise o olsun allah gönlüne göre versin
  10. 26 Ağustos 2008
  11. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    adet gününü bekel bune acele şeker şey daha spermler bile yumurtaya ulaşmamiştir belkide ...
  12. 27 Ağustos 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canim bence de biraz beklesen iyi olur,simdi yapsan hamissen bile negatif cikar morlain bozulur his yoktan....
    bi de bu evde yapilan testlerden kesin sonuc almak icin adetini 1 hafta gecmesi gerek....ben de dayanamadim yapmistim adetimi 2 gun gecince ama negatif cikti,bir hafta sonra yaptim anca o zaman gosterdi...
    insallah hamissindir..
  14. 27 Ağustos 2008
  15. flapy

flapy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım eczanelerde ( Fortel Ultra Hassas) Gebelik testi var. Cinsel ilişkiden 7 gün geçtikten sonra net sonuç söylüyor. Adet döneminin geçmesini beklemeden testi uygulayabiliyorsun. Diğer testlere göre biraz pahalı 18.5 YTL . Bu testi deneyip adet gününü beklemeden hamile kaldığını öğrenen arkadaşlarım oldu.İstersen sende dene. . İnşallah sevindirici haberlerini alırız.
  16. 30 Ağustos 2008
  17. oozlem

oozlem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Selam .bende artik 2.gebeligimi düşünüyorum.fakat 3 aydir hamile kalamadim.acaba yanliş zamandami birlite oluyoruz .son adetim 23 agustostu ve ben 31 günde adet oluyorum .yardimci olurmusunuz teşekkürler
  18. 30 Ağustos 2008
  19. canım 1- öyle hemen deneyince maalesef ki ilkte bebek tutmuyo 2-eczaneden alacagın testi 1 kac gün gecince yaparsan hafıften belli oluyo cok arkadasım var öyle yapan sonucu alınca pozitifse hemen kan testi yaparsın negatifse gerek yok bence 3-antidepresan bebeği etkiler ama sen denemeden hemen sonra bırakmışsın o zaman bişey olmaz ama kesin sonuca kadar sakın içme cok zararlı.....yerimseniben