gebelik testi hakkında..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve SurcuLisan tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

23 Haziran 2008
    Konu Sahibi : SurcuLisan
  1. SurcuLisan

SurcuLisan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.bu ayın 11 inde yani 12 gun önce çatlatma iğnesi oldum..ve bugun, bekleyemedim idrar testi yapmak istedim.preven ertesi gun hapının içinden çıkan gebelik testini kullandım ve negatif çıktı.reglime 4 gun var sizce bu test dogruluk oranı nedir.?Allahım bu ne zor bişeymiş..biliyorum...test negatif cıkmışsa yoktur işte diyeceksiniz belki ama umut arıyorum öylece..çaresizce..

2. 23 Haziran 2008
  3. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tam dogru sonuc vermeye bilir bazen bence tam gününü bekle testlerde bile beklenen adet tarihden en az yedi gün sonra filan yazıyor beklemede fayda var

4. 23 Haziran 2008
  5. serapÇ

serapÇ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    idrar tetkikinde vücudunuzun gebelik hormonlarını ne derece hızlı salgıladığıyla ilgili olduğundan adet dönemimden önce doğru sonucu vermeye bilir hatatta janet arkadaşın dediği gibi beklemek gerekebilir bir an önce öğrenmek istiyorsanız betaHCG nize baktırın yani kanda gebelik testi yaptırın net sonucu alırsınız

6. 24 Haziran 2008
  7. SurcuLisan

SurcuLisan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler arkadaslar..ama umutlarım bitti.sanırım regl olmak üzereyim. :KK43: