Gebelik testi kullananlar buraya

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve laubali tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : laubali
  1. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kizlar sizde benim gibi her allahin günü test yapip duruyorsaniz gelin burada toplanalim. Meraktan catlayip, heyecandan ölecegiz diyene kadar eger sonuca ben katlanirim diyorsaniz gelin beraber yola cikalim.
    Zaten iki sonuc var ya tek ya cift, ne var sanki adetin gününü bekleyecek bir kac gün önce basliyalim yapmaya icimizdeki kurtlari öldürü verelim heyecanimizi tepelim ve gebeligimiz (varsa) takibe alalim.
    Birbirimize moral verir destek cikariz. Benim gibi durumda olan arkadaslarla konusmaya cok ihtiyacim var cünkü ben gününü bekleyemiyen sabirsizlardan biriyim ve test yapmassam icimi yer yer bitiririm o yüzden her iki sonucada her zaman hazirlikliyimdir.

SONUC NE OLURSA OLSUN UMUDUMUZU KESMEK YOK, HER AN HERSEY OLABILIR DIYECEGIZ.

ÖRNEKLER:

[​IMG] 3+4
    [​IMG] 4+3
    Son düzenleme: 27 Temmuz 2009
  2. 31 Mayıs 2009
  3. laubali

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Idrar testi kullanan hicmi yok aranizda?
  4. 31 Mayıs 2009
  5. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm öncelikle çok geçmiş olsun,hemen hemen bende senin gibiyım...6 sene uğraştım ve ilk hamileliğim 2 sene once oldu ve düşük yaptım..üzüldüm,ağladım ama yapacak bişey yok...2 sene sonradan tekrar hamile kaldım,mart ayında..o kadar sevindimki dedim tmm buna bişey olmayacak...8 marta hamile oldumu örendim...10 marta değerlerim düşmeye başladı ve 12 marta düşük yaptım..tekrar yıprandım bittim ama ne yapabiliriz ki..allah ne zaman verirse ozaman..bu ay sanki olacakmışım gibi ama test yaptım negatif...da adetime 8 gün var...kan testi yapmaya da korkuyorum artık..beklemekten başka çarem yok artık..umarım en yakın zamanda sende bebişine kavuşursun
    Son düzenleme: 17 Temmuz 2009
  6. 31 Mayıs 2009
  7. vuslat2006

vuslat2006 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende 28 martta en son regl oldum.Dr. gittim rahimde kalınlaşma gördüm ama adet görmedin ondan olabilir dedi.adet söktürücü verdi.Bir arkadaşıma da bmöyle olmuştu kanda baktırmıştı ve çıkmamıştı adet söktürücü kullandı sonradan hamile olduğunu öğrendi dr. aldır dedi çocuğu çünkü sakat olur fealn filan neticede arkadaşım aldırmadı çok şükürde sağlıklı.Ama ben bundan çok korktum ve reglim hiç bu kadar geçikmezdi.özel bir yerde kanda baktırdım çıkmamıştı 1 hafta önce.dr. verdiği adet söktürücüyüde kullanmadım.Şimdi napcam bilmiyorum.Ama var gibi geliyo bana.bu belirsizlik daha kötü.Allah isteyen herkese nasip eder inşallah...
  8. 31 Mayıs 2009
  9. laubali

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ebruli
    Sanada cok gecmis olsun, bu hamileligimden 7 ay önce bende senin gibi öyle bir gebelik yasadim. Degerler hamileliik var diyordu ama 2 gün sonra hcg düsmüstü, 4-5 sonrada regl olmustum. yasadigimiz kimyasal gebelikti, embro tutunuyor ama bi sebepten dolayi rahimi birakip adet kanamasi gibi gidiyor. Bunu ancak bizim gibi uyanik anneler fark edebilir, cogu kadin hamile kaldigini bile anlamadan adet sanip geciyorlar. Benimde icimden sanki bu ay olacakmis gibi geliyor, uzun senedir ugras versekte yinede her ay bir umut bizim icin.
    Testi bir kac gün sonra yine dene insallah o cift cizgiyi göreceksin, rabbim dualarimizi kabul etsin hayirlisiyla bizde bi anne olabilsek.
  10. 31 Mayıs 2009
  11. laubali

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Vuslat adetin geceli bayaga olmus nerden baksan 2 ayi yeni gecmisin. Peki tekrar doktora gitmedinmi? Hamilelik belirtilerin varmi? Insani bayaga korkuyor gercektende, hersey insanlar icin öyle böyle olmaz derken birgün gercektende insanin kendi basina gelebilir. Bence hemen kadin dogum uzmanina git görün, onlar hic degilim seni daha dikkate alacaktir. Allahin izniyle bakarsin 2 aylik bekleyisin sonunda supriz bir sekilde bebegine merhaba dersin ama lütfen en kisa zamanda ultrasyona gir.
    Bisey daha, test yapiyormusun o ne gösteriyor?
  12. 31 Mayıs 2009
  13. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm kanda kaç çiktı,sen hamile olmayasın şimdi,bir dr.git baktır allah korusun kötü bişey olmasın...2 ay geçti....bende senin gibi 2 sene once oldum...gebelik vardı 3 haft.dr.bana dedi rahim kalınlaşmış adet olacaksın dedi...adet soktürücü verdi bana 2 gün içtım sonra dedim ya bir kanda baktırsam belki hamileyım,bi baktım değerlerim 1000üstündeydı,ama mallesef gitti bebeğim
  14. 31 Mayıs 2009
  15. laubali

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ah kizlar nedir bu hallerimiz böyle.. Doktorlara gidiyoruz derdimize care bulsunlar diye ama onlarda gebeligi göremiyorsa biz simdi ne yapmaliyiz.. Allahim bizleri korusun, kimseye muhtac etmesin.. Bazende kendi doktorlugumuzu yapalim en iyi vucudumuzu biz biliriz o yüzden kendimizdeki degisiklere dikkat edelim ve kendimizi dinleyelim.
  16. 31 Mayıs 2009
  17. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    haklısın vallah..dr.da güven kalmadı artık...ah ahhhhh,ancak birbirimize akıl,destek verecaz başka çağremız yok mafoldumben
  18. 31 Mayıs 2009
  19. laubali

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sorma canim, gecen ay benim üstüne görme olayinida hafife aldilar adetsin hamile degilsin dediler halbuki 6 haftalik olmusum, bende bisey yok saniyordum resmen sancilandim tuvalette parcalar düsürdüm. Psikolojim hala allak bullak, artik hergün adetime bir kac gün kala test yapacam inan doktora falanda gitmiyecem. Bizler zaten ugrasan insanlariz keske biraz ciddiye alsalar bizi.

Adet tarihlerinizide yazin kizlar. Benimki 18-20 haziran arasi