Gebelik Testi Pozitif Cikti Ama Hamile Degilmisim!!??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Orientura tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Orientura
  1. Orientura

Orientura Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adetim birkac gün gecikince sali ve carsamba iki gün arka arkaya evde test yaptim, ikinci cizgiyi biraz silik de olsa gördüm ama doktorum izinde oldugu icin birkac gün beklemem gerekiyodu, yani kesin hamilemiyim degilmiyim hemen ögrenemedim. dün kan geldi ve acaba düsükmü diye korktum hastaneye gittim, doktor ultrasonla bakti ve rahimin bos oldugunu hicbirsey görünmedigini ve gelen kanin gecikmis normal adet kanamasi oldugunu söyledi. sasirdim kaldim. normalde testte sonuc pozitif cikarsa yanlis olma ihtimali cok düsük diye biliyorum, üstelik kullandigim testlerin ücü de farkli markalardi ama ücünde de ayni sonuc cikti. hastanede kan testi icin kan aldilar ama sonucu ancak önümüzdeki hafta ögrenebilicem. su an normal bir sekilde adet görüyorum ama o cizgiler neydi o zaman?? son adet tarihim 1 mart'ti, eger hamileysem su an 6 haftalik olmasi gerekiyo. aranizda testi pozitif cikipta böyle bir durum yasayan oldumu???

2. 12 Nisan 2010
  3. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    bnmde pozitif cıktı sevindim hamileyim die havlara girdim doktora gittim kanda bakıldı yok :KK43: cok kötü oluyo ole anlayabliyorum seni

4. 13 Nisan 2010
  5. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızlar cok kotu bırsey bu.. benim de dun sabah silik ikinci çizgi cıkmıstı. aksam yaptım cıkmadı. bu sabah da cıkmadı :KK43: halbukı 5. gundeyim gec dollenme olabilir diye umut etmiştim ama bu sabah cıkmayınca umıtlerımı yıtırmeye basladım :KK43:

6. 13 Nisan 2010
  7. BebisKoM88

BebisKoM88 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim ilk denemede benimde 2 testim positif cikmisti hemde silik bile degildi akannehir
    o yüzden bu ay doktora gidene kadar inanmamistim yaptigim testlere ama cok sükür geldi minisim.

8. 13 Nisan 2010
  9. Orientura

Orientura Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk cizgileri gördügümde cok heyecanlandim ama esim tam kesinlesmeden fazla ümitlenme sonra üzülürsün dedi, gercekten de hakliymis, bundan sonra doktor hamilesin diyene kadar ümitlenmiycem..

Bebiskom88 hayirli olsun bebisin, saglikli bir sekilde kucagina alirsin insallah... :)

10. 13 Nisan 2010
  11. BebisKoM88

BebisKoM88 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sagol canim insallah.

12. 13 Nisan 2010
  13. biskotin

biskotin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimde öyle oldu regl olmadan önce 2 test yaptım 2side pozitif cıktı silik bi şekilde snr hastalandım üstünemi gördüm diye süphe duydum dün bi test yapim dedim onda bişi cıkmadı bende anlamadım doktorada gitmedim buarada neden kan testinin sonucunu 1 hafta sonra alıyorsun aynı gün içinde cıkmıyuormu?

14. 17 Nisan 2010
  15. Orientura

Orientura Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben kan görünce düsük korkusuyla hastaneye acile gittim, doktor bakti hamile olmadigimi söyledi ve acil bir durum olmadigi gerekcesiyle testi simdi yapamayiz daha acil vakalar var dedi, sonucu jinekologuma fax olarak gececeklermis ama acikcasi arayip sormadim ne cikti diye cünkü dün bir test daha yaptim ve negatif cikti yani kesin olarak hamile degilim.
    ama üzülmedim de, cünkü hamile olsaydim ve bebege birsey olsaydi yikilirdim, ama hamile degilmisim ve korkacak bir durum da yok rahatladim :)
    hayirlisini verir Rabbim insallah, tüm isteyenlere...

16. 19 Temmuz 2010
  17. aylinimmm

aylinimmm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar benim 3 kizim var.oyle benimde oldu 3 defa ama sonu dusuk oluyo gunum geciyo test yapiyom silik iki cizgi cikiyo bir hafta sonra kanamam geliyo bu ay gene oyle oldum testte silik cikiyo bugun dr gittim bebeyi goremedi neden boyle oluyo anlamiyom aklima yoksa erkek bebeklerdemi boyle oluyom diye takildi allahim hayirlisini versin