gebelik testi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ibican tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ibican
  1. ibican

ibican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar ben meryem aranıza yeni katıldım,uzun zamandır takip ediyodum çok hoş bi muhabbet ortamı var bende katılmak istedim. engin tecrübelerinizden yararlanmak için bi soru sormak istiyorum.bi kaç aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz ama bende pko var ama bu incir kürleri soğan kürleri hepsini yaptım.bu ay henüz adetim gecikmedi ama birer gün arayla iki kere test yaptım ikisindede silik bir çizgi çıktı ama bugün tekrar yaptım sadece tek çizgi var.adetime üç gün var.sizce hamilemiyim yoksa testler hatalımı.pazartesi doktora gidecez ama çok heycanlıyım cevap yazarsanız çok sevinirim

2. 22 Ocak 2010
  3. Yenidenhamis

Yenidenhamis Kızıma KARDEŞ geliyor Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    cnm bizde 2 aydır korunmuyoruz geçen ay denedik olmadı bu ay denedik benimde adetime 11 gün var bugün bir test yaptım tek çizgi çıktı ama kan tahlilinde doğru sonuç çıkıyormuş ablam hamile kaldığında kan tahlilinden öğrendi adet olmadan.bende korkuyorum inşallah kan tahlili yaptırcm ve pozitif çıkar

4. 22 Ocak 2010
  5. demlicay

demlicay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oncelikle hosgeldınız
    genelde evde yapılan testler adet donemınız gecıktıkten 1 hafta hatta 10 gun sonrasında ancak hamıle ısenız pozıtıf cıkıyor ben de adetım gecıktıkten bır hafta sonra yaptıgımda negatıf ıkıncı haftanın sonunda yaptıgımda pozıtıf cıkmıstı hamıle kaldıgımda
    inşallah pozitif çıkar

6. 22 Ocak 2010
  7. ibican

ibican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşaallah kızlar ya ama ilk ikisinde silik çizgi çıkınca heveslendim çünkü sitedeki arkadaşlar %90 hamileliği yorumluyolar ama üçüncüde tek çizgi çıkınca hayal kırıklığı yaşadım.bide benim adetim 35 günde bir oluyo yani şu anda 32. günüm.hevesim kursağımda kaldı iki gündür o silik çizgiye odaklanmış durumdayım şaşı olcam nerdeyse:sinifsinif:

8. 22 Ocak 2010
  9. demlicay

demlicay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben ılk bır hafta gecıktıkten sonra evde yaptıgım gebelık testım de sılık cızgı cıkmıstı hatta esım bır sey yok orda sen cok dıkkatlı bakmaktan sası olmusun demıstı aynen senın durum ama ben ınanıyorum sılık cızgı gordugume ama oldukca sılık bell belırsız denılıcek kadar dıyebılırım
    ıkıncı haftanın sonunda beklememe bıle gerek kalmadan ıkı cızgıde anında gorunmustu ınsallah sende cıft cızgıyı gorursun
    adetının bır kac gun gecıkmesını bekle bır daha dene bence

10. 22 Ocak 2010
  11. Yenidenhamis

Yenidenhamis Kızıma KARDEŞ geliyor Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar yani şimdi adet günümün gecikmesinimi bekleyim bir test yapmak için

12. 22 Ocak 2010
  13. portakal_suyu

portakal_suyu Oğluşum Kollarımda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    adetine 11 gün varken gebelik testi yaparsan çift çizgi görmen imkansız.gebelik testi yapmak için hiç değilse adet gününü bekle,doğru sonuç için dayabilirsen adetinin geçmesini beklemelisin

Kan testi için de erken 11 gün.Yapılabilir ama sonuç seni yanıltır sadece