gebelik testi...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve why_be tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : why_be
  1. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar arkadaşlar,

adetim bu ay 1 hafta gecikti. bugün öğlen test aldım yaptım 2 dk sonra baktım. tek çizgiydi..o sırada işyerine biri geldi, testi hemen saklamak zorunda kaldım..sonrada hamile olma ihtimalimin yok olduğunu düşündüğüm için önemsemedim pek..
    az önce de aklıma geldi bi bakim dedim. 2. çizgi çok silik ama belli..
    ne yapacağımı şaşırdım. şimdi de adet olacak gibiyim. hafif hafif kanamam var..ağrım yok..
    ne oluyo böyle anlayamadım bilmiyorumkismile
    sizin bi fikriniz var mı ?

2. 12 Ağustos 2010
  3. guldeseker

guldeseker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bildiğim kadarıyla ilk 5 dk iiçinde çıkan sonuçlar geçerlidir..
    hafif kanamanız varsa adetiniz geliyodur bence ama kanamanız kesilirse hemen bi kan testi yaptırın o kesin sonuç veriyo içinizde rahatlamış olur..

4. 12 Ağustos 2010
  5. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saolun cevap verdiğiniz için..
    5 dk bekletemedim ki testi, iş yerinde tek olduğum için hemen saklamak durumunda kaldım..
    mesai bitince giderim doktora belki..

6. 12 Ağustos 2010
  7. babybaby86

babybaby86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    68
    bende adet gecıkmesi olmadan 8 gün önce yaptıydım ilk başta çıkmadı ama 2-3 saat sonra gölge gibi göründü ikinci çizi.3 gün sonra tekrarladım ve hemen silikte olsa cok net görüm ikinci çizgiyi ve şuan 5 haftalık hamileyim canım.üzerınde 5dk dan sonraki sonuçlar gecersızdır yazıyor ama ben ınanmıyorum.sonucta hcg hormonu salgılanmıyorsa nekadar bekletırsen beklet hayatta ıkıncı çizgi silik bile görünmüyor.ben dahil birkaç arkadaş taraından denenmiş ve onaylanmış bir görüş bu arkadaşım.sen takrarla 3 gun sonra...

8. 12 Ağustos 2010
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    adet yakınsada 2. çizgi silik çıkabiliyor bende de çıkmıştı sabah doktora gidecektim akşama adet oldum daha sonra eczacıya sordum adet yakınsada 2. çizgi silik çıkabiliyor dedi

10. 12 Ağustos 2010
  11. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bazı testlerde 2. çizgi renksiz olarak çıkar bi renklenme yoksa pembemsi değilse yani hamile değilsindir..

12. 12 Ağustos 2010
  13. beybi34

beybi34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim banageçmişi hatırlattın bende bebğime hamile kaldığımda 4,5 gün gecikmişti adetim aldık testi yaptım ilk önce çıkmadı öylce çöpe attım ve üzülmüştüm istiyodum ve deniyoduk 2 aydır sona eşim benden 15 20 dk sonra çöpten çıkarıp bakınca 2. cizgigiyi hafif soluk pembe gördü çok sevindim aynen benimde seninki gibi göbeğimde sancım vardı hatta çizgiyi görmeyince yine adet olucam sancım vardı demiştim ama ben 3 ay boyunca her adet günüme yakın zamanda sancılanırdım çoğu kişide bunu böyle yaşar 2. çizginin soluk pembe olmasına dikkat et bence hamile değilsen kesinlikle çıkmaz okdar deniyen gördüm hiç duymadım adetin yakın olma zanında çift çizgi çıktığını ama olmaz diye bişey yok benim abalamda yine böyle soluk çizgi görüp 2. bebeğine hamile olmuştu ve ondada hafif kanam vardı bece hemen doktora git dikkat etmezsen düşük yapabilirsn ablam birliktelik ve dikkatli olm konusunda doktordan uyarı almıştı çok dikkatli ol

14. 13 Ağustos 2010
  15. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    en de 10 gün gecikmiştim..3 gün test yaptım..hepsinde de 2. çizgi soluk ta olsa görünüyordu.ama 10. gün adet oldum...

kan testi yaptır bence..en güvenilir o..

16. 13 Ağustos 2010
  17. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben ilk hamileliğimde adet günü yapmıştım meraktan ve 2.çizgi çıkmıştı olmasa çıkmazdıı inş.hamilesindir canım