Gebelik ve Estetik

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Nurbike tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Nurbike
  1. Nurbike

Nurbike Guest

Merhabalar

ben yillardir estetik olmayi düsünüyordum ama bi türlü kendime ve esime itiraf edemedim...ve o gün geldi estetik icin doktordan DR Nazim Cerkeş den randevumu 15 mayisa aldim ve bugün ögrendim ki ben 4 haftalik hamileymisim...

kendimi o kadar odaklamistim bugüne ve dört gözle beklerken...hamile olduguma sevindim ama ayni zamanda cok üzüldüm cünkü burnum gercekten piskolijimi ve evliligimi cok fena etkiliyor hatta bu sıkıntılarimdan dolayi esimden bosanip sonra tekrar barisip evlendik yani sorunum ne kadar büyük oldugunu belki az bucuk anlarsiniz... ve bundan artik kurtulacagimi düsünerek rahatliyordum

arkadaslar ben araniza yeni katildim taniyanda yok ama aranizda bilgili olanlarda oldugu icin eminim bana yardimci olursunuz ...belki buna bi cözüm yolu vardir???

yani gebe iken yine estetik olunurmu? ve hangi sartlarda? veya hangi ayda

lütfen lütfen lütfen bilen varsa bana bi yol göstersin :KK43:(

not.: kürtaj olamicam cünkü hemen kürtajdan sonra ne hikmetse hamile kaldim ve bunun bi cocuk oyuncagi olmadigini düsünüp vicdanim el vermiyor tekrar bi kürtaja..

cevaplarinizi dört gözle bekliyorum

bye tskler

2. 4 Mayıs 2009
  3. glsh85

glsh85 Guest

bır burun nasıl bosanma sebebı olabılır kı

bılgım yok fakat suan bır fıkrım var

bebegıne odaklan ve bır sure estetık dusunme :KK66:

hayırlı olsun bebegiinn

4. 4 Mayıs 2009
  5. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Canım mÜmkÜn deĞıl gebeyken estetık olman yane sana narkoz felan verılecek tabıkı karnında cocuk varken olamaz yane sen cocugunu dogur bı sure sonra yaptırırsın canını sıkma hıcbıse bebegınden Önemlı degıl

6. 4 Mayıs 2009
  7. Nurbike

Nurbike Guest

insan kendine özgüveni olmayinca ve kendini güzel bulmayinca devamli esinin aldattigini veya onun tarafindan yeterince sevilmedigini düsünüyor ... bu yüzden

8. 4 Mayıs 2009
  9. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    bide kürtaj olmicam yazmışsınya

kimse sana kürtaj ol demez zaten vede sende burun ameliyatı için kürtaj olmazsın heralde bu çok hastalıklı bir düşünce olur,

hem insan bunu bu kadar takarmı arkadaşım eşin bundan rahatsız olsa zaten seninle evlenmezdi dimi ,
    bu nasıl boşanma sebebi haline getirirsin anlayamıyorum

hamileyken ameliyat olamazsın canım bence gebeliğin güzelliğini yaşa bırak şimdi burnunu felan
    doğumdan sonra olursun ameliyatını

10. 4 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

cnm bence doktorunu ara ve durumu anlat, hamileyken belki lokal anestezi ile olmanda bir sakınca olmayabilir, yani biz doktor degiliz sonucta bilemeyiz genel ya da lokal zararlı olur mu olmaz mı ama lokalle belki mümkün olur yanii, sen bence doktoruna bir telefon ac en saglıklı bilgiyi ondan al... bu arada bebisin de hayırlı olsunnn :)

12. 5 Mayıs 2009
  13. EU3

EU3 Guest

8 ay beklemek zormu?...hamileyken ameliyat olunmaz yani bunu herhalde herkez biliyor...cok sacma senin böyle düsünmen...ha bugün ameliyat olmusun ha yarin...sonunda olacaksin yani...

14. 5 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

böyle yazan arkadaslar acaba estetik ameliyat olmayı düsünen arkadaslar mı yoksa haricen bu sayfayı okuyan arkadaslar mı merak ediyorum? kızcagız da cocugu düsünüyor heralde ama bu psikoloji icinde olmayanlar ameliyat tarihi bu kadar yaklasmısken birden olamamanın ne demek oldugunu pek anlayamazlar, o nedenle ben doktorunla konusmanı öneriyorum, biz ne desek bos belki lokal fln yapılabilir...

16. 5 Mayıs 2009
  17. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    cnm senin durumunu yaşamasamda anlayabiliyorum ben de 29 mayısta olucam ve gerçekten bende resmen herşeyimi ona göre ayarlıyorum şimdiden heyecanlar bastı , saç şekilleri düşünüyorum falan filan ... saymakla bitmez bunlar.. sen tam kendini değişime odaklamışken, bir gebeliğin ortaya çıkması da kafanı karıştırmış.. benim fikrimi sorarsan şimdilik ertele derim bu ameliyatı çünkü gebeyken anestizi alınamaz .. Bebeğin hayırlı olsun inş sevgiler..

18. 5 Mayıs 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ebrucum vede twetty84 size katım katım katılıyoruma.s..insan bu şekilde odaklanmışken birden altüst olması çok kötü benim başıma böle bişe gelse ben ne yaparım bilemiyorum.bende evliyim düşünüyorumda beklenmedik bi hamilelik olursa estetikten önce bende senin gibi yıkılırım ama asla kürtaj olmam ve estetiği kafamdan çıkarırım en azından bebeğim doğup biraz büyüyene kadar.
    hem canım bu zamana kadar beklemişsin yapmamışsın bikaç yıl daha beklersin sakın ama sakın hamileyken ameliyat olma ki zaten hiç bi doktor yapmaz.çocuğun özürlü doğar allah korusun.
    lokal anesteziye gelecek olursak hayatında unutamayacağın bir acı
    testere filmlerini hatırlatır o anda.
    acı hissetmiyorsun ama beynine çekiçlerle vuruyorlar herşeyi biliyosun..
    arkadaşım ölseydim keşke o anı yaşamasaydım diyo kendisi lokal anesteziyle oldu..
    canım bebeğine odaklan estetik o kadarda hayat memat meselesi değil yaa..
    sen kafana takmışsın o yüzden öle düşünüyorsun:1no2: