Gebelikte ağda

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve esther tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther cillop olacaaaaaaaammmmmmmmmm Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar gebeyken genital bölgeye ağda yapmanın bi sakıncası var mı? yoksa jilet mi en sağlıklı yol? :utangac:

2. 17 Şubat 2009
  3. destny87

destny87 Sağlıkla gel meleğim:)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende merak ediyordum hep bu sorunun cevabını gebe değilim ama öğrenmek istiyorum her ihtimale karşı ağdanın zararlı olabileceğini düşünmüyorum ama jilette pek ii sayılmaz bugün okudum nette epilasyon makinası zararlı değil diodu ama ne kadarda olsa radyasyon yayıyor die düşünüyorum jiletinde sonu kötü oluyor be canım yine en iyisi ada galiba çünkü tanıdığım hamileler hep hamileliklerinde ağda yaptırıyorlar inşallah cevap veren bulunurda öğreniriz hep beraber :)))

4. 17 Şubat 2009
  5. esther

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    ama ağda yapaken kanama oluyor. canım çok yanıyo. bi de doğuma az kaldı ıkınırsam çocuk pırt diye çıkarsa...

6. 18 Şubat 2009
  7. sevee

sevee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar hamileyken agda yapmak yada epilatorle tuyleri almak neden o kadar cok acitiyor :uhm:
    iskence resmenkafamçokkarıştı ve jiletide hic tavsiye etmem cunku ertesi gun yine cikiyor tuyler fisfisfis

8. 18 Şubat 2009
  9. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hormanlar için hastaneye gittiğimde hamile bi bayan vardı bayağı konustuk 1 hafta fln vardı doğumuna.. nfs midir nts midir nedir ona gircekti işte :)) nerdeyse arkadas olduk:) kuaföre gidip ağda yaptırıcam dedi az kaldı doğuma fln diyodu sakıncalı olsa yapmazdı cünkü çok pimpirikli birine benziyordu hele bide ilk çocuktu fln sakıncalı olsa yaptırmazdı eminimki kimse yaptırmaz :))

10. 19 Şubat 2009
  11. esther

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    evet ya benım de doğuma az kaldı temız olmak ıstıyorum ama jıletın akıbetı malum. 2 gun sonra çıkıyo. zaten hamıleyken tuyler cok hızlı uzuyo galıba. tırnaklar da oyle.

12. 19 Şubat 2009
  13. xsxxuxko

xsxxuxko Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    ben hamileliğimin son haftalarında yapmıştım hiçbir sakıncası yok kızlar doktorum da yapabilirsin demiştim tabi ki normalden biraz daha ağrılı oluyor ....

14. 20 Şubat 2009
  15. gulshenidil

gulshenidil düş hekimi !!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende normal zamanlardan daha fazla ağrı çekiyorum şimdi ağda yaptırırken ama rahatlığını hiçbirşeye değişmem....belki ilk kez ağda yöntemini yaptıracak kişiler için uygun dönem olmayabilir hamilelik...kasılma olmaması açısından bu uyarı yapılmış olabilir ama sürekli ağda yapan ve yaptıran biriyseniz hamilelikte sakıncası olduğunu düşünmüyorum....birde son dönemlere geldik her an hazır olmamız gerektiği düşünülürse ağda daha rahat.....jilet kullananlar için zordur 2 günde bir eğil uğraş:))

16. 21 Şubat 2009
  17. EU1

EU1 Guest

ayy kızlar allah kolaylık versın
    benım de bır fıkrım yok, ama en sona yakın eşinize annenıze falan jılet yaptırırsınız ya da kendınız nası egılıceksınız kı ama en sonlarda jılet yaparsınız canı m gercı hangı gun kesın bellı mı ayy kolay gelsın wala .

18. 11 Ağustos 2009
  19. zrrn

zrrn Emir'in annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    32 haftadayım 3 gün önce tegirdinde olsam ağdaya gittim bugünde doktora gittim :D

bi problem yok olmadı bence sizde gidin doğuma normalde olsa sezeryanda temiz temiz gidelim