Gebelikte amniyon sıvısı azalanlar

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve hally tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : hally
  1. hally

hally Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    642
    Ödül Puanları:
    113
    Gebeliğim 34.haftada amniyon sıvımın azalmasına bağlı olarak sonlandırldı ve bebeğimi birgün sonra kaybettim.Rabbim kiselere ve bizlere tekrar yaşatmasın böyle bir acıyı. Arkadaşalr sizlerinde başına gelen oldumu amniyon sıvı azalması sebebi neymiş öğrenebildinizmi tekrar hamile kalmak istiyorum Ankarada önerebileceğiniz yenidoğan yoğun bakımı konusunda ii olan bir hastaneden doktor bulmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

2. 1 Ekim 2010
  3. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben yazınızı yeni gördüm.geç kaldım belki ama çok geçmiş olsun.ben de bebeğimin suyu bittiği için 5. ayında kaybettim bebeğimi.benim kese delindi.bu da enfeksiyon yüzünden olurmuş.aradan 4 ay geçti ben hala antibiyotiklerle yaşıyorum.ama bu idrar yolu enfeksiyonu sürekli yeniliyor.doktorum bir böbrek doktoruna gitmemi önerdi.ne yapacağımı şaşırdım artık.zaten tüp bbebek tedavisi ile hamile kalmıştım,artık çoook yoruldum,yıprandım,yıldım

4. 5 Ekim 2010
  5. animeE

animeE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben bu olayı tv de gördüm amniyon sıvısı azalması sebebiyle 6. ayda bir bayan hastaneye yatmış ve günde 7-8 lt su içmiş ve kımıldamadan yatmış.rutin kontrolde fark edilmiş suyunun azaldığı.senin anlamadılar mı 34.haftaya kadar?geçmiş olsun sana...umarım en kısa sürede tekrar bebek sahibi olursun...

6. 8 Ekim 2010
  7. ahmetkayra

ahmetkayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde suyum cogalıyo tam tersine o yüzden yatıyorum erken dogum olmaması için nolur dua edın erken dogum olmasın
    zaten 3 haftamız kaldı bekler insallah kuzum 3 haftayı

8. 23 Ekim 2010
  9. hally

hally Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    642
    Ödül Puanları:
    113
    suyum bir ay öncesindeki kontrolümde çok normaldi ne olduysa dört hafta içinde oldu suyumun boşalması durumu gibi bşeyde olmadığı içinde anlaşılmadı Rabbim tekrar yaşatmasın

10. 27 Ekim 2010
  11. kayra01

kayra01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadaşlar hepinize geçmiş olsun bende tam 1 ay önce bebeğimi ollişimi kaybettim hala toparlayamadım.adıda kayra olacaktıçkontrolümden 2 hafta sonra biraz suyum grldi hemen acilden gittim yatırdılar suyum sızıyordu günde 4 litre serum ve 4000mg antibiyotik başladıkar oğlum 3 gün boyunca su üretti suyum gidiyordu ama o da üretiyordu savaşıyordu 4.gün su bitmişti bebeğimi hayatına son verdiler çünkü artık enfeksiyon başlamıştı.normal doğumla aldılar yaşadıklarım hala dün gibi patolojiden tahlillerden hiçbirşey çıkmadı gayet sağlıklıyım ama neden kocaman bir soru işareti.Tek cevap var takdiri ilahi başka açıklaması yok. şimdi adet olmayı bekliyorum 1 ay oldu hala olmadım 2 adet döneminden sonra tekrar denicem 2 hafta önce kontrole gittiğimde doktor rahmimin eski haline döndüğünü söyledi gebeliğin izleri silinmiş bakalım adet olduktan sonra gitcem doktorum ne zaman derse yeniden denicez.hala atlatamadım ollişimi çok özlüyorum Allah herkese anne olmayı nasip etsin

12. 27 Ekim 2010
  13. kayra01

kayra01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bu arada bebeğim 21 haftalıktı

14. 3 Mart 2012
  15. hally

hally Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    642
    Ödül Puanları:
    113
    çok geçmiş olsun Rabbim tekrar yaşatmasın inş.galiba enfeksiyon kaynaklı bir sıvı azalmasıydı seninkisi inş tekrar yaşamazsın canım kendine ii drlar bul anladıkki en önemlisi drun ilgili olup olmaması ve olabilecekleri önceden görebilecek tecrübeye sahip olması

16. 5 Kasım 2016
  17. Aylnaylm1

Aylnaylm1 Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    18
    34 te mi kaybettjniz :KK43:( pazartesi gününü bekleyemeyecegim galiba allahım bebeklerimizi sagsalim kucagimiza almayı nasip etsin