gebelikte asabiyet...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve oylum27 tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : oylum27
  1. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ay arkadaşlar ben 6,5 haftalık hamileyim ve acaib gerginim sinirliyim..olur olmadık nedenlerden eşimmle kavga ediyorum..o da bunaldı benden zavallım ama belli etmiyoopuyorumnanaktansizlerde de var mı bu tür şeyler..yani olur mu yoksa benim ki mi garip??oturup ağlıyorum sonra bi bakıyorum gülüyorum iyice dengesiz oldum anlayacağınız..bilmiyorumkismile

2. 28 Mayıs 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    hormonlardan dolayı normal oldgunu bılıorum ılk zamnlarda hamıle kalamadım henuz ama kuzenımde cok sınırlydı ılk zamnlar

4. 28 Mayıs 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım o durumda olman çok normal ben şuan beş aylık hamileyim bende hala var sinir sitres ama ilk aylarımda dahada çoktu sürekli ağlıyodum sonrada gülüyodum herşeye sinirleniyodum.benim hamileliğimin ilk ayları çok kötü geçti çok sıkıntılıydım rabbime şükür şimdi çok çok iyiyim.sana tavsiyem canım evde yalnız kalma mutlaka arkadaşlarınla dertleş çık dolaş çevrenin desteği çok önemli ben çok ihtiyaç duymustum cevreme.tabi kişiden kişiye değişir ama

6. 28 Mayıs 2010
  7. xuxzgxuxnkxixz

xuxzgxuxnkxixz bitanecik kızımmm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım bende 7 haftalık hamileyim.ilk haftalar o kadar sinirliydim ki herkesle kavga ediyordum..hatta saçımı çekip sinir kirizi geçiriyordum..şimdi eski halime döndüm..sanırım hormonun vücuda alışma dönemiydi.o zamanlar iştahım iyiydi.şimdi midem bulanıyor yani her geçen gün vücunda değişimler oluyor.geçecek merak etme..

8. 29 Mayıs 2010
  9. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    normal canim..herkes yasiyo bunu ama tabi kimisi daha yogun yasiyo.ben okadar sinirlenmiyodum ama cok agliyodum simdi bile tvde bisey goriyim yada biri bisey desin basliyom aglamaya tutamiyomki kendimimafoldumben

10. 29 Mayıs 2010
  11. zeynepankara

zeynepankara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de çok sinirli ve gerginim..hiç böyle hissedeceğimi ummuyordum, çok istemiştim bu bebeği..genel bir mutsuzluk hali var üzerimde sanki depresyona girer gibi..neler oluyo bana anlamıyorum..6+1 deyim ve tadını çıkaramıyorum bile, bebeğimle henüz bir duygusal bağ kuramıyorum..kendimi dinlemeyi bir bıraksam sıra bebeğimle ilgilenmeye gelicek ama hormonlar izin vermiyor..

12. 29 Mayıs 2010
  13. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aynen bende 7 haftalık sayılıyorum ve iğrenç derecede mide bulantılarım var...aklıma yemek gelse bile çıkartıyorum..geçsin bu dönemler bir an önce inşallahh....

14. 29 Mayıs 2010
  15. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende öyleyim zeynep..hatta geçen gün acaba çok mu erken oldu diye bile düşündüm..halbuki bende çok istiyodum..hiç halim yok..yemek fikrinin aklımdan geçmesi bile midemi kaldırmaya yetiyor...ailemden uzaktayım..eşim doktor ve devamlı nöbetçi..ve üstelik kayınvalidemlerle altlı üstlü oturuyorum..içinden çıkılmaz bi durumdayım anlayacağın..rabbim yardımcımız olsun inşallah..en az hasarla atlatalım bu dönemi..

16. 29 Mayıs 2010
  17. oylum27

oylum27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86

hep yalnızım malesef..ailem uzakta..bu lanet şehre geldim ve hiç arkadaşım yok hala..üstelik kayınvalidemlerle altlı üstlü oturuyorum..gel de çık işin içinden..Allahım hepimizin yardımcısı olsun inşallah...:Saruboceq:

18. 29 Mayıs 2010
  19. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    senın hormonlar hamılelıkten deıl kendı aılenın eksıklıgınden kaynaklanıor kendımı dusunemıorum kaynanaylan altlı ustlu :KK43:(( buyuk konusmyımde