gebelikte bulantı esnasında ilaç kullananlar lütfen yardım

Konusu 'Çocuk Büyütürken' forumundadır ve yova tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yova
  1. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba..benim derdim bulantılarım..geçenki gebeliğimde inanılmaz haldeydiler,doktorum zofran vermişti idare3 ediyordu beni....gene başladı..ilaç kullanıp beğin durumundan behsedecek arkadaşlardan yardım bekliyorum ..:sinifsinif:

2. 27 Ocak 2010
  3. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım,benimde gebeliğim bulantılı geçmişti.şöyle diyeyim,ayağa kalktığım anda başım dönüyordu,düşecek gibi oluyordum.hatta bir kaç defa da bayılmıştım.benim doktorum da bana ...cet diye bir ilaç vemişti,çok da rahatlamıştım.şu an oğlum 2 yaşında bizim gördüğümüz kadarıyla gayet sağlıklı allaha şükür.
    bilirim bulantıyla insanın hayat kalitesi düşüyor,doktor zaten sana verdiği ilacı ilk kez sen de kullanmıyordur.denenmiştir.içini ferah tutmaya çalış.
    hamileliğin inşallah güzel geçer ve bebeğinde sağlıklı,hayırlı bir şekilde doğar.

4. 20 Şubat 2010
  5. dharmastar

dharmastar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba;
    hamileliğimin 2. ayından doğum yaptığım son güne kadar zofer kullandım, suanda 2.5 aylık ve saglıklı bir bebegim var. bence doktoruna guven ve ilacını kullan.