gebelikte bulantı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve beyz@ tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : beyz@
  1. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gunaydın kızlar hamıle oldugumu ögreneli 1 hafta olmadan mıde bulantılarım basladı ıkı gundur bısey yıyemıyorum bebege bır zararı olurmu acaba bulantısı olan arkadaslar sızın bulantılarınız nezaman basladı sızce benım cok erken deyılmı:a015:

2. 20 Aralık 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    hamile olarak 5 haftalıktık muayneye gittim 6 haftamda kusmalar bulantılar başladı ve durmuyor doktorlarım biliyor mera etme bişey olsa benim iki kuzuma olur......ilk 3 ay yediğinden beslenmiyor cnm

4. 20 Aralık 2008
  5. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canım bende 2 gun once dr gıttm kese gorunmuyor henuz ama ikiz olabılır dedı senın hcg degerın kac cıkmıstı

6. 20 Aralık 2008
  7. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm ben tüp bebek yaptım o yüzden değeri kıyaslaman zor olur ama 5 hafatlıkken
    iki ayrı kese vardı cnm yani keselerden anlaşılır

8. 20 Aralık 2008
  9. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım bulantına sea bant kullan istersen internetten araştır ben bi arkadaştan duydum kız sürekliği bilekliği takıyor çok memnun

10. 20 Aralık 2008
  11. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    valla benim gibi sürekli kusan arkadaşım aldı bi işe yaramadı biz sınır dışı kusuyoruz sanırım......benim dudaklarım patlıyor burnum kanıyor ağzımdan ka geliyo ve 5 aya giriyorum düşünn allah kolaylıkversin çok zorr inş.3 ayda biter cnmm

12. 6 Şubat 2009
  13. HCRN

HCRN Guest

ben bebeğim olduğunu 5.haftada öğrendim 6.haftada bulantılarım başladı canım.şimdi 11.haftadayım hala devam ediyor..gerçekten dediğin gibi hiç birşey yiyemiorum yesemde anında kusuyorum.nasıl geçicek bu günler bilmiorum.doktorum emedur werdi ama bi faydasını görmedim ben..