gebelikte çatlaklar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve muslukum tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : muslukum
  1. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim göğüslerimde ufak çatlaklar oluştu. Genelde çatlağın engellenmesinin mümkün olmadığı yazıyor, siz ne diyorsunuz? Bebek yağı kullanıyorum, umarım göbeğimde çatlak oluşmaz, annemde hiç yok.:Saruboceq:

2. 12 Ağustos 2008
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba canım ..bende de şu an çatlak yok fakat olmayacağı anlamına gelmez..bunun biraz bünye ile birazda ırsi olduğunu biliyoruz ama bakalım umarım olmaz ..

4. 12 Ağustos 2008
  5. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    bizde de yok şimdilik yani göbekte ama bacaklarımın üst kısımlarında oluştu hafiften
    onada bepanten sürdüm hafifledi rengi onun dışında göbeğime bebe yağı kullanıyorum
    inşallah olmaz bişiciklerr

6. 12 Ağustos 2008
  7. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyyyyyy benimde göğsümde var çatlatlar
    düznli bi şekilde bebe yağı kullanıyorum ama yinede oluştu
    şu an karnımda bişey yok
    ama çatlıycam ben sanırım çünkü annemde de var çatlaklar

8. 13 Ağustos 2008
  9. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebe yağı sürüyorum ama yine de kaşınıyorum zaman zaman, umarım çatlak oluşmaz daha fazla. e tabi göbeğimin daha da büyüyeceğini düşününce endişelenmiyor da değilim hani.

10. 30 Ağustos 2008
  11. lia

lia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yaa kizlar bu catlaklar disardan bakinca belli oluyomu, bi tarif etsenize nasil bisey,bende acaip kasiniyodum,bikacgundur,vazelin kullandim gecti gibi de acaba catlak olustumu diye merakediyorum.gozle gorunur bisey yok gibi.

12. 30 Ağustos 2008
  13. EU3

EU3 Guest

çatlaklarımızı şimdi görmemiz biraz zor sanırım asıl çatlağı doğumdan sonra eski halimize dönmeye başlayınca görücez, umarım hepimizde fazla olmaz, benim cildim kuru bu nedenle çatlama ihtimalim daha çok, ilk zamanlarda kayısı yağı kullanıyordum sonra çatlak önleyici kreme geçtim doktorumda doğal yağların pek bir yararı olmayacağını söyledi 2. tüp kremi kullanıyorum ve şimdilik bir çatlak görünmüyor ve göğüslerim ve karnımda kaşıntım olmuyor
    bu dönemden itibaren daha fazla büyüyeceğimiz için kreme geçebilirsiniz sizde
    http://www.gebebe.com/default.asp?git=9&urun=3998 benim şuan kullandığım ürün bu,
    hafta başında verdiğim siparişte ikincisi geldi hem kozmetik olmadığı için bebeğede zararı yokmuş

14. 30 Ağustos 2008
  15. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende de 2 haftadır göbegimin alt kısmında hafif hafif çatlaklar oluşmaya başladı.bebe yagı nemlendirici kullanıyorum ama faydası olurmu bilmiyorum deriyle alakalı galiba.

16. 30 Ağustos 2008
  17. ---***AppLE***---

---***AppLE***--- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bol bepanten suruyorum ve bı kac gundur gobegımın alt kısımları kasınmaya basladı ufak ufak catlamaya basladık galıba:a015:

18. 30 Ağustos 2008
  19. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benım goguslerım ve ıkı tarafdada belım çatladı karnımda daha bırsey yok ama inş. olmazda bebe yağı kullanıyorum bende