Gebelikte cinsel ilişki kaçıncı haftaya kadar serbest?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve japangirll tarafından 16 Aralık 2011 başlatılmıştır.

16 Aralık 2011
    Konu Sahibi : japangirll
  1. japangirll

japangirll Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 19 haftalık tek yumurta ikizlerime hamileyim,sorumu mazur görün lütfen ama merak ediyorum doktorum haftada 1 e onay verdi ama benim içim rahat etmiyor çok korkuyorum,sizlerin doktorları neler söyledi sevgiler

2. 16 Aralık 2011
  3. uhde

uhde Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    canım bizede dr. serbest demişti ama bizimki tüp bebek olduğu için kendimiz korktuk ve ilk günden beri hiç birşey yaşamadıkk ama yaşayan kişilerde mutlaka varrr dr. sorun görmediği sürece olabilir diye biliyorum ben

4. 16 Aralık 2011
  5. Gulcin

Gulcin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha ben 39 .haftada sezaryanla doğum yaptım 38 haftaya kadar ilişki vardı korkma ama tabi akrobatik hareketlerden de sakın.senin dr.neden hafta 1 dedi ki acaba cinsel ilişki doğumu da kolaylaştırıyormuş.

6. 16 Aralık 2011
  7. kadesa

kadesa FiKRiMiN İnCe GüLü Pro Üye

Beğenileri:
    852
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba,çok merak ettim sizinkide ikiz gebelik miydi?38.haftaya kadar ilişkiye girip 39.haftada doğum yapmışsınız da ilgimi çekti ondan sordum..

soruyu soran arkadaşım ben tüp bebekle hamile kaldım,ilk 3 ay yasaktı düşük riskine karşı.sonrada erken doğuma karşı önlem olsun diye hiç ilişkiye girmedik.

8. 16 Aralık 2011
  9. Berrna

Berrna Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bizim de tüp bebek tedavisiyle olduğu için son adet öncesinden beri hiç bir şey yaşamadık valla :26:
    Herhangi bir doktora da sormadım, onlar da bana bişey demedi. Zaten illa ki ilişki yaşayın dese de doktor eşim assslaaaaaa kabul etmezz:KK52:

10. 16 Aralık 2011
  11. zeynepppppp

zeynepppppp Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizde bıraktık. doktor başta bana da yasaklamıştı.ama sonrada biz istemedik.artık doğuma kadar da böyle gidecek.bişey olursa açıkcası kendimi hiç affetmem. o yüzden biraz sabretmek en iyisi.

12. 17 Aralık 2011
  13. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    canım ya ben hamile kaldım 6 haftalıkken kusmaya başladığımdan kendimden geçiyordum...ilişki milişki düşünmedik....sonuna kadarda zaten eşim dokunmadı bana....o benden fazla korkuyordu...