gebelikte cleocin %2 vajinal krem kullanan var mı acaba?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve educa tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : educa
  1. educa

educa cookieciğimin pabucu dama Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar, şu anda 7 haftalık hamileyim.bugün ultrason sonunda muayenemde rahime yakın bir yara gördü doktorum ve cleocin vajinal krem reçete etti, fakat nette ve prospektüste bu dönemde uygun olmadığı yazmakta, doktoruma da henüz ulaşamadım, acaba aranızda kullanan, duyan, bilen var mı?teşekkürler

2. 7 Temmuz 2009
  3. gkirmizi

gkirmizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben de bugün doktora gittim ve 6 haftalık hamile olduğumu ögrendim, bende de ultrasonda bakarken iltihap gördü ve cleocin vajinal krem verdi. hatta prospektüsünü okursan aklında soru işareti kalmasın, rahatlıkla kullanabilirsin dedi, vajinaya ilacı uyguladıktan sonra 3 saat yatacaksın dedi, ilacın rahime iyice ulaşması içinmiş,

4. 8 Temmuz 2009
  5. educa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin de gözünaydın cevabın için teşekkürler..ben ilacı kullanmayı bitirdim, yatmadan önce kullanıyordum ve uyuyordum, ilk aldığımda prospektüsünde ve nette ilk 3 aylık dönem için firma test yapmadığından kullanılması sakıncalı olabilir deniyordu, o yüzden stres yaptım ama senin de doktorunun verdiğini duyunca rahatladım, 2 doktor da yanılmaz heraldekaydirigubbakcemile5teşekkürler

6. 8 Temmuz 2009
  7. educa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada faydasını da gördüm akıntım hemen durdu, sana da faydası olur inşallah, geçmiş olsun...:nazar:

8. 17 Aralık 2012
  9. yelloww

yelloww Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    48
    Arkadaşlar cleocin vajinal krem kullanılırken hamile kalınmasında bir sakınca var mı tam yumurtlama dönemime denk geldi kullanan oldu mu acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

10. 27 Ağustos 2013
  11. Sibelita0003

Sibelita0003 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merbaba, benim merak ettiğim: Gebelik varken yani ilk haftalarında bile olsa, bu ilacı nasil kullanabiliriz. Aplikatorun bir zarari olmazmi bebeğe. Kullananlar nasil kullandigini yazabilirlermi?

12. 28 Ağustos 2013
  13. Sibelita0003

Sibelita0003 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Kremin gebeligin ilk haftalarinda kullanilmasinin bir sakincasi var mi? Aplikatorun zarari olurmu bebeğe. Nasil kullandiginizi yazabilirmisiniz arkadaslar