gebelıkte dusuk tehlıkesı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve DNMS79 tarafından 1 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1 Ekim 2007
    Konu Sahibi : DNMS79
  1. DNMS79

DNMS79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    altı haftalık hamıleyken kanamam oldu doktor progestan verdı daha sonra kanamam durdu ama dınlenmelısın dedı.ne yapmam gerekıyor sureklı yatmalımıyım ben normal hayatıma devam edıyorum ama bıraz ayakta fazla kalsam agrı baslıyor karnımda.dusuk tehlıkesı yasamıs arkadaslar bıraz yasadıklarınızı anlatırmısınız

2. 1 Ekim 2007
  3. seydanur

seydanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam bende şu anda seninle aynı durumdayım ayakta fazla kalınca ağrımm oluyor yatmak lazım günde iki tanede progestan kullanıyorum

4. 1 Ekim 2007
  5. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım bu konuda deneyimli biri olarak kesinlikle yatmanı öneririm normal bol bol dinlenmelisin şu an kaç haftalık hamilesin bilmiyorum ama en azından ilk üç ay istirahat etmelisin

6. 1 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

şu işide yapayım bu işide yapayım diye uğraşma bulaşık mı yıkıyorsun ağrın mı fazlalaştı bırak olduğu gibi yat. çok kereler düşük yapmış sonuncusunda dokkuz ay yatmış bir var karşında.

8. 1 Ekim 2007
  9. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    benimde senin gibiydi canım otobüs bile yasaktı bende hep evde oeturdum allaha sükür atlattık tehlikleyi.allah yardımcın olsun

10. 1 Ekim 2007
  11. çikolatalxix_sxuxt

çikolatalxix_sxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    benide dinlersen ilk üc ay yat. bende ilk bebeğimde düsmez demiştim dr um yatmam gerektiğini söliyince. ama ben ikincide akıllandım...

12. 1 Ekim 2007
  13. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende düşük tehlikesi atlattım hemde çok ciddi derecede....tam 1,5 ay boyunca yattım...evden dışarı çıkmadım...aslında bi gün iyice sıkılmıştım ve yürüyüşe çıktım geldiğimde acaip bi ağrım oldu ve hemen doktorumu aradım o da bi güzel beni azarladı evden dışarı çıkmayacaksın evde ufak ufak yürüyüşler yap dedi bu aradada progestan kullandım şükür Allah ıma atlattım sende biraz dayan evde olmak sıkıcı ama bebeğimiz için dğeer değilmi...

14. 1 Ekim 2007
  15. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    ilk üç ay benimde kanamam oldu bende progestan kullandım..doktorum 4 aya kadar dikkat et demişti..bende bol bol dinlendim kendimi yormamaya ve ayakta fazla kalmamaya özen gösterdim..şimdi gün sayıyorum..allah yardımcın olsun..

16. 3 Ekim 2007
  17. DNMS79

DNMS79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah hepımızın yardımcısı olsun ınsallah sag saglım dogar bebeklerımız

18. 3 Ekim 2007
  19. txuxlayy

txuxlayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ilk Bebeğimi 2.5 Aylikken Kaybettim.karnimda Kalp Atişlari Durmuş.çok Tempolu Bir şekilde çalişiyordum Sürekli Ayaktaydim.bana Dinlenmelisin Diyen Bile Olmadi Ama Sen Bol Bol Dinlenmene Bak Sonra Bizim Yaşadiklarimizi Yaşama....