gebelikte dusuk

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve tuana22 tarafından 19 Şubat 2007 başlatılmıştır.

19 Şubat 2007
    Konu Sahibi : tuana22
  1. tuana22

tuana22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim agır iş yapmamla alaklıydı bide stres tabiki,1 gun once perdeleri falan yıkadım,uzanıp takıp cıkardım,neyse o gun bisey yoktu,yattım aksam,sabah kalktıgımda 1 damla falan kan vardı yatakta tabi nasıl buyuk bi şok ouyorsun anlatamam,agrım falan olmadı hani ben oyle cok agır bi sekilde yasamadım,benim bir arkadasımda gecirmişti onun boyle direk kan bosalmıs,,ve baya bi hastanede yatıp serum falan yedi,,,,benim oyle degildi ama dikkat etmezsem doktorum oyle olacagını soylemişti,,, okadar yani

2. 19 Şubat 2007
  3. candanbilgic

candanbilgic Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda Bu Haftalarda Düşük Tehlikesi Fazla Kalmaz.ama Sen Dikkat Et Hic Bisecikler Olmaz Allah'in Izniyle..

4. 19 Şubat 2007
  5. Nilhan75

Nilhan75 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de hamileyken bir ara hırs yapmıştım,bütün evin (3 kat!!!)perdeleri çıkardım,yıkadım ,astım.bol bol uzanmca falan akşama bayağ sancım oldu.sonra da kendi kendime napıyosun nilhan dedim! bırak perdeler pis kalsın,ya da başkası yapsın,ya da perdesiz kal.HİÇBİRŞEY BEBEĞİNDEN ÖNEMLİ OLAMAZ.yapmaman gerek en tehlikeli hareketlerden biri uzanmak!üst raflara falan da sakın uzanma mutfakta,
    kendine dikkat et.
    sevgiler

6. 19 Şubat 2007
  7. candanbilgic

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede Cnm Dikkat Et Ben Okadar Dikkat Ettimki Kendime Anlatamam.s
    Rekli Evde Esya Yerleri Falan Değiştiren Biriyimdir Hamilelikte Kölecik Kocami Calistiriyorum

8. 19 Şubat 2007
  9. YAXGXMUR

YAXGXMUR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah hepimizin yardımcı olsun inş bir an önce bebeğimizi kucaklarımıza alırız.. kendinize çok dikkat edin ben çok dikkat ettiğim halde düşük dehlikesi yaşıyorum sağolsun eşim ve 2 annemde başımdan ayrılmıyorlar..

10. 19 Şubat 2007
  11. tuana22

tuana22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yagmurcum ne guzel ya 2 annende yanındaymıs bizimse kimse yok,bi fasulye yemegi yedimki bugun sormayın,:KK43: boyle olmayacak zaten bi aylıgınada olsa bi kadın falan bulucaz yoksa olmuyorr

12. 19 Şubat 2007
  13. YAXGXMUR

YAXGXMUR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmenize çok dikkat etmen lazım haftada en az iki sefer balık yemeği unutma sakın çok faydalı..bol bol sebze yemeğe çalış....bize gel beraber bakar annemler ikimize birden))))

14. 20 Şubat 2007
  15. serenayım

serenayım Guest

candancım düşük tehlikesi 5. aya kadar devam ediyor 5. aydan sonra erken doğum tehdidine giriyor yani riskli anne adaylarımızın kendilerini çok iyi kollamaları lazım

16. 20 Şubat 2007
  17. candanbilgic

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki Cnm Ama Ilk 3 Ay En Tehlikelisi Eger Risk Varsa Her Zaman Var...

18. 20 Şubat 2007
  19. gunes0507

gunes0507 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende öle korkuorum ki, 3.ay bitti falan derken oh be düşük tehlıkem yok die düşünürken insan yine de korkuo. ama ben bu mideyle nabıcm kızlar ya. hala delı gibi kusuyorum. artık çok yoruldum. gücüm kalmadı walla. sabah kan geldı kusarken anlamadım ya korktum bende. of ya işe geldım gene kustum. bu ay sonu işten çıkıcam. iş falan sallayamıcam. sankı çok para kazanıom. of ya... bebeğim seni çok özledik babanla..