gebelikte et beni

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve eslmeslm tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : eslmeslm
  1. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    gebeliğim 8 hafta 4 günlük. boynumda daha önce hiç dikkatimi çekmeyen sanırım sonradan çıkan bir et beni var.gebelikte et beni çıkabileceğini okudum nette böyle bir sorun yaşayan varmı. boynumdaki o şey çok kaşınıyor hatta kaşırken azcık zorlasam kopacak.lütfen bilen biri varsa yardım etsin

2. 26 Ağustos 2010
  3. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benimde boynumda bi kaç et beni vardı şimdi iyice artılar boynumun etrafını dolanıyor sıra sıra et benleri:) ayrıca koltuk altımda göğsümde de minik minik çıktılar. yapacak bişey yok idare et hastanelerde 2dk lık bi işlemle temizliyorlarmış olmazsa doğumdan sonra temizletmeyi düşünüyorum senin içinde eğer çok sıkıntı veriyorsa doktoruna söylersin hamilelikte sıkıntı yaratmazsa temizletirsin

4. 26 Ağustos 2010
  5. polyanna

polyanna rabbim sana emanetiz.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de ilk gebeliğimde boynumda et beni çıkmıştı..sonra bikaç tane oldular..bi ara kaşırken biri kendiliğinden koptu..sonra tekrar çıktı..ama çok ufak ve ben hiç kafama takmıyorum..şimdi yine 6 haftalık hamileyim..ikinci de çıkmıyor diyolar ama bakcaz..