Gebelikte Gögüslerin Değişimi..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Fey_zaaa tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Fey_zaaa
  1. Fey_zaaa

Fey_zaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar.ben 33+5 haftalık hamileyim bi kaç sorum olucak sizlere
    ne zaman gögüslere süt gelior etrafımdaki herkez sormaya başladı sütün geldimi falan die bende süt filan yok.ha bide gögüslerimde büyümede yok ne zaman büyücek bunlar ya hala küçükler :)))

2. 4 Şubat 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    doğum yap bebişini emzirmeye başla ertesi gün ağlarsın acıdan :))))))))))) valla bende senin gibi merak ediyodum niye süt yok diye ama aslında var ve bebeğin emmesini bekliyor memişler. sonra bi şişiyo bi şişiyo sorma. hele benim göğüsler zaten 90dı o zaman 110 olmuşlardı belkide. acıdan ağlıyodum valla. sonra bikaç gün içinde sağmasını öğrendim sağıp döküyodum mecbur çoktu çünkü. ama buna rağmen bebeğim 4 ay ancak emdi sonra istemedi. o memelerden iki sene süt geldi inanırmısın. belki emer diye sağmaya devam ettim ama bebeğim emmedi bıraktı. çok acı bir durum yani. kiminin sütü olmaz bebek ister kimide benim gibi sağıp sağıp lavaboya döker :KK43:((((((

4. 5 Şubat 2010
  5. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    süt diye beklememek lazım, göğüsten gelse bile ince sarı bi sıvı sızabiliyor. tam süte dönüşmesi için bebeğin bi süre emmesi gerekiyor annesi. :ecrin_bebek:

glupglup arkadaşımızın dediği gibi başlarda çok acıyacak,
    tüm hamile arkadaşlara son ayda e vitamini kapsülünü iğneyle patlatıp göğüs uçlarına sürmelerini tavsiye ediyorum. oradaki bölgeyi kuvvetlendirin kızlar, yoksa durum çok vahim :a015:

6. 5 Şubat 2010
  7. dilek38

dilek38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yaklaşık 35 haftalığım
    4 aylıktan beri görsümde sıvı geliyo çamaşırı batırıyo. sıkıntılı olduğum zamanlarda daha çok geliyo. ayrıca çok sızlıyo uçları napacam bilmiyorum

8. 5 Şubat 2010
  9. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    cnm bahsettiğiniz evigen ampul deyil dimi.hani şu yağ gibi olan.

10. 5 Şubat 2010
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    38.haftamdayım sadece koyulaşma var goguslerımde. sut falan yok onu gectım sızıntı seklınde gelen bıseyde yok. ucları catladı ve beyaz beyaz pamukcuk gıbı oldu sadece bilmiyorumkismile

12. 5 Şubat 2010
  13. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar doguma biay kala kremlemenin faydası varmı ş diyolar hatta bazı krem markaları var bende baslamak istiyorum ama hamgi krem daha iyi gecenlerde bi programda acelya akkoyun anlattı sabahları karbonatlı suyla silmiş aksamları kremlemıs d-gögus uclarını ama krem ismı vermedi dogumdan sonra hiç acı yaşamamış

14. 5 Şubat 2010
  15. xxayazxx

xxayazxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    süt plasentanın doğumuyla iniyomuş göğüslere.benim önceki hamileliğimde 7. ayda sarı sıvı şeklinde geliyodu.bunda olmadı.canım doğumdan sonra kremler yerine e vit kullansak olmazmıki.yıkamamızmı gerekir bi bilgin varmı yada sen napmıştın çatlaklara ben yıkanması gereken kremlerden kullanmıştım onu bebek her emmeden önce yıka sonra tekrar sür çok zahmetli oluyor.yıkanmadan kullanılabilen bi krem varya lansinoh onu kullanmayı düşünüyorum hatta başlıycam bu haftalarda onun hakkında bi fikriniz varmı

16. 5 Şubat 2010
  17. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Bende o kremden almayı düşünüyorum.Şimdiden sürmeye başlasak fayda edermi acaba?

18. 5 Şubat 2010
  19. o1nesli35

o1nesli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    e vitamini kapsülü nasıl bir şey, ya da daha doğal bitkisel bir şey var mı yapabileceğimiz