gebelikte grip ve öksürük

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kardelen_32 tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kardelen_32
  1. kardelen_32

kardelen_32 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar 17 haftalık hamileyim ve iki gündür çok fena gribe yakalandım. boğazlarım ,başım her yerim ağrıyor.kafamçokkarıştıbide kuru öksürük başladı geceleri uyutmuyormirmirmirmir.ne yapabilirim ? öksürüğü geçirmek için. bide bebeğime bi zarar gelirmi ben hastayken diye düşünüp duruyorumCADIARZU.etkilenirmi oda acep?:a015:
  2. 11 Haziran 2009
  3. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    grip degıl ama oksuruk bendede var üstelik gecen hafta duşuk tehlıkesı yuzunden 10gun yatım tam tehlıke gectı sımdıde oksuruk cıktı oksururkun kasıklarım acıyor bırde mıgdem bulanıyor sıcak seyler ıcıyorum nane lımon sut gecmış olsun ınsallah hemen atlatırsın
  4. 11 Haziran 2009
  5. tuxgxbaa

tuxgxbaa elif sena'm hoşgeldin.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende üşütmüştüm doktorum hemen c vitamini bide sandoz verdi bol bol meyve ye dedi...öksürük yoktu bende ama hapşırma var...alerjik sanırım...sordum doktora hapşırmanın bebeğe zararı olurmu diye ...bir zararı olmazmış ama çok hapşurmaya devam edersem zorlanmadan dolayı basur olabilirmişim....tabiki olacağı varsa olur kısmet... sen içini ferah tut ama doktorunla myhakkak konuş cnm...geçmiş olsun...
  6. 11 Haziran 2009
  7. benbilirim

benbilirim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy kızalr bende cok fenayım hasonu boğaz agrısıydı sımdı öksürük ve hapsırık eklendı.ıhlamur aldım bol bol içicem ama bende korkuyorum bebişe bişey olmaz ıns dr da gitmedım ne olsa ilaç içemıcemmmm
  8. 11 Haziran 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merak etme bebeğine zararı olmaz.sana birkaç şey tavsiye edebilirim bende grip olmuştum bunları yaptım.tereyağını erit içine azıcık pekmez ekle sıcak olarak iç.öğütülmüş akzencefil ile balı karıştır ve ye(gerçi tadı iğrenç ama faydası oluyor).bol bol limon ve portakal suyu içmeye çalış.pekmezin içine bolca karabiber koy ve iç. bu yazdıklarım hem gri hemde öksürük için çok faydalı.çok geçmiş olsun canım
  10. 12 Haziran 2009
  11. kardelen_32

kardelen_32 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler arkadaşlar ama bunların tadı çok kötüdür ama yaa nasıl içtin ki cnm? bende ıhlamur ,zencefil ,nane limon falan içiyorum.hala oksürük var gece 3 te kalktım oksürmekten uyuyamadım çok kötü yaa hiç rahatım yok :bbo: bide bu bitkisel çaylar zarar vermez dimi? hani dr a danışmadan bitkisel çay içmeyin diyorlar ya . ben geçsin diye ha bire içiyorum valla.ama geçmedii:çok üzgünüm:
  12. 12 Haziran 2009
  13. kardelen_32

kardelen_32 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sanada geçmiş olsun cnm. inş atlatırsın:teselli:. benimde önce boğaz ağrısıyla başladı sonra hapşırma ve oda öksüreğe döndü . ve çok rahatsızlık veriyor özellikle geceleribenneyaptımki.bende gitmedim dr a önce bi kendim geçirmeye çalışayım diye . ıhlamur ada çayı nane limon ne varsa içiyorum artık inş sağlığımıza kavuşuruz:Saruboceq: bebelerimize bişi olmaz inş:KK46:
  14. 12 Haziran 2009
  15. benbilirim

benbilirim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardelen ıns cnmmm olmadım olamdım hasta butun kış hamiş olunca hazıranda oldum bebişime bişy olmasın da bana zaten bişey olmaz
  16. 6 Temmuz 2010
  17. KADINIM85

KADINIM85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ooff allahım offffff bronşit olmuşum öksürmekten içim dışıma çıktı.kasıklarıma kramp girıoo bebeğime bişi olmasın.lütfen dua edınsenağlama
  18. 6 Temmuz 2010
  19. p_aytar

p_aytar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede kuru öksürük nöbetleri geliyor üstelik daha 4. haftamdayım 5 gündür engelleyemediğim kuru öksürük nöbetlerim var :KK43:( zencefil bal bol sıvı pastil nane limon alıyorum ama geçmedi hala...öksürdüğümde bebeğime zarar vermekten korkuyorum :KK43:(