Gebelikte guatr

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve NAZLIM30 tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : NAZLIM30
  1. NAZLIM30

NAZLIM30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba anne ve anne adayları..Allah kısmet ederse bende anne olacağım.2 aylık hamileyim çok mutluyum.:dance: Ama dr.verdiği bir haber ve internetten bu konuyla ilgili yaptığım araştırmalar biraz canımı sıktı.guatrım düşük çıkmış.buda bebeğimde sorunlara yol açabilirmiş. :1no2: Sizlerin bu konuda bilginiz varmı..

2. 9 Ekim 2008
  3. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim öncelikle tebrikler lalah sağlıkla hayırlıısyla kucağına almanı nasip etsin inşallah.allahım isteyen herkese bu udyuguyu yaşatsın hayatım....canım nette herşeyin en iyiside kötüsüde yazıyorr.tabii biz genelde kötü olanlarıı hemen kendimize yoruyoruzz.bu konuda en öenmli tedaviyi dr sana önerecektir.sana sadece stres yapmamanı öneririm.çünkü stres herşeyin başı.iyi düşün iyi olsun hayatım herşey allahın izniyle.....

4. 9 Ekim 2008
  5. NAZLIM30

NAZLIM30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekür ederim canım..bu hafta sonu gidicem bir uzmana.ama işte insan iyi birşeyler duymak istiyor...Bebeğim sağlıkla gelir inşallah...

6. 9 Ekim 2008
  7. EMEL_76

EMEL_76 Guest

CANIM ÖNCELİKLE ALLAH KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN SAĞLIKLI OLARAK.ben de guatr hastasıyım günde bir adet ilaç alıyorum üstelikte 6 aylık hamileyim ama bir sorun olmadı şimdiye kadar.umarım sende de olmaz.

8. 9 Ekim 2008
  9. NAZLIM30

NAZLIM30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim..canım seninki düşükmü yüksekmi benimki düşükmüş....çok endişeliyim şu anda..allah seninkinide kucağına almayı nasip etsin...

10. 9 Ekim 2008
  11. NAZLIM30

NAZLIM30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bide bu düşük guatr iyot eksikliğinden kaynaklanıyormuş...bu konuda bilginiz varmı..

12. 9 Ekim 2008
  13. NAZLIM30

NAZLIM30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bide bu düşük guatr iyot eksikliğinden kaynaklanıyormuş.deniz tuzu almak gerekiyormuş.dr.görüşmeden yapmak istemedim ama.bu konuda bilginiz varmı.