gebelikte help sendromu vb.karaciğer hastalıkları

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve BEBEK07 tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : BEBEK07
  1. BEBEK07

BEBEK07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    yeniden başlık açmak istedim.gebelikte herkesin duyarlı olmasını istiyorum.lütfen araştırmacı olalım arkadaşlar.12 yıl önce teknoloji bu kadarda gelişmemişti.evde bilgisayar internet mi vardı.şimdi düşünüyorum da annem gibi ev de değilsede hastanede kolayca doğururum diye düşünüyordum herhalde.32 hyaftalıkken bir gece aniden bastıran mide üst bölgesinde şiddetli ağrı bulantı...meğerse help sendromunun yada gebelikte aniden gelişen karaciğer enzimlerinde düşme yada yükselme yaşanmasının ilk belirtileri buymuş.o yıllarda yaşadığım ilçede kendini hekim olarak kabul ettirmiş baylar ve bayanlar bir türlü teşhis koyamıyorlar.allah razı olsun ege üniversitesindeki hekimlerden ki oğlum ve ben çok şükür sağlıklıyız....

2. 1 Mart 2011
  3. hulyaeyup

hulyaeyup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim başka çocuk düşündünmü peki.
    bende seninle aynı şeyleri yasadım 1.5 tıl öce 2. bebek düşünüyorum ama aynı şeyleride yaşamaktan çok korkuyorum :KK43:

4. 1 Mart 2011
  5. ylmznrmn

ylmznrmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben iki gebeliğimde de aynı durumu yaşadım ilk bebeğimi kaybettim ikincisi şuan yanımda, bu hastalık şiddetlenerek devam ediyor, doğum yaptığım hastanede dr ler sakın bi daha bebek düşünme diğer gebeliklerinde de aynı durumu yaşarsın , seni kaybederiz dediler, evladınız varsa onunla yetinip şükredelim

6. 15 Haziran 2012
  7. asya201

asya201 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben de 3 ay önce 8 aylık hamileyken dediğiniz gibi bir böbrek sancısıyla hastaneye yattım. dr um sağolsun bebeği aldı hemen. beni de ankaraya sevketti. bir hafta yoğun bakımda kaldıktan sonra kendime gelebildim, bebeğim de çok iyi. şanslıydık. şuan hamile olan ark çok dikkatli olsun. fazla kilo alımı, şişlikler, tansiyon bu illetin en önemli belirtileri.