gebelikte hemoroid

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve azalea tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

18 Nisan 2010
    Konu Sahibi : azalea
  1. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar,bgn kahvaltıdan sonra tuvalete girdiğimde yarım saat çıkamadım tuvaletten,sonrasında ise acı gerçekle karşılaştım ,elime bişi geldi çok korktum acaip panik yaptım,bağırsaklarım dışarı çıktı sandım :kedi: eşimle hemen panik olduk doktorumu aradım ulaşamadım karnımda hareketlenmeler olmaya başladı bebeğimiçin endişelenmeye başladım hemen acile gittim,gıcık ve anlayışsız birdoktor hemen muayene etti ve hemoroid dedi ama ne tansiyonuma baktı ki bnm elim ayağım tutmuyo korkudan konuşamıyorum bu haldeyim,ne de bebeğimi kontrol etti.krem ve sıcak su banyosu önerdi yolladı beni ,ne kadar sinir oldum anlatamam.neyse sonra doktoruma ulaştım ve o kontrolü yaptı neyseki bebeğim iyimiş muhtemelen o panik anında oda gerilmiş ve tepki vermiş.neyseki teşhisim koyuldu ama bundan sonra ne olacak bilmiyorum,25.haftamdayım doktor büyüyebilirde geçebilirde dedi.hamilelğinde böyle bisorunla karşılaşanlar ne yaptınız nasıl bir tedavi uygulandı paylaşırmısınız lütfen bilmiyorumkismile resmen tuvalet fobisi oluştu tuvalete gitmek istemiyorum eyvahedigeldismile

2. 19 Nisan 2010
  3. Jud

Jud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı şey yaşıyorum şimdi kabızlık yüzünden.. çok ama çok kötü... canım çok acıyo.. oturamıyorum.. sıcak su banyosu yaptım.. yok.. 4 gün sonra doğum yapıcam.. umarım geçer ..
    nette okudum.. bol bol sıvı tüketmek lazım.. komposto falan... kepekli ekmek.. meyva suyu.. yulaf .. pırasa.. barbunya.. yemek lazım..
    ve sabah aç karnına alık su içmek
    yarın dr. aricam bakalım ne der..

4. 19 Nisan 2010
  5. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm geçmiş olsun sanada sen neyseki yolun sonuna yaklaşmışsın ,operasyonla aldırabilirsin.ben daha 25.haftamdayım :KK43: napıcam bilmiyorum

6. 19 Nisan 2010
  7. Jud

Jud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    az kaldı daaa .. çok çekyorm.... dr aradım.. sadece kabız için şürüp verdi .. hemoroid için yapıcak bişey yok şimdi dedi ..

8. 19 Nisan 2010
  9. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    banada sadece şurup verdi,yapılacak bişi yok gıdalara dikkat et kabız olmamaya çalış dedi.Allah yardımcımız olsun ağrımız olmasın

10. 19 Nisan 2010
  11. Jud

Jud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana Duphalac verdi...
    buarada ıspanak çok iyi geldi... tavsyie ederim
    kaydirigubbakcemile3

12. 19 Nisan 2010
  13. durugulus

durugulus KOREL im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 25.haftamdayım.ama yaklaşık 1 ay önce oluştu bendede hemoroid.ama şuan hiç acı falan olmuyo,oturmamdada problrm yok sadece kabartı işte..bakalım inş. değişmez.

sizlere geçmiş olsun kızlar..

14. 20 Nisan 2010
  15. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya Jud ıspanak yiyemiyorum kokuyo bana. bamya ve kabak da dedi bana ama ben zaten 28 yıldır kabızlık problemi yaşayan biriyim bana bişi fayda etmez o anlamda ,hamilelik tetiklemiş hemoroidi.sanada geçmiş olsun durugulus bende acı yok kabartı var pazar sabahı acaip bi şişlik vardı inş ilerlemez