gebelikte ilişki sonrası kanama :( ağlıyorum çok

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BoshActiveWater tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

20 Aralık 2012
    Konu Sahibi : BoshActiveWater
  1. yasamayiseviyorum

yasamayiseviyorum şansınla gel miniğim Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 5 haftalık hamileyim doktorum cinsel ilişki sorun olmaz devam edebilirsiniz demişti ama biraz önce ilişki sonrası çok az bir kan lekelenmesi oldu belli belirsiz sizce bebeğime birşey olmuş mudur çok korktum ben :KK43: :KK43: :KK43: doktorumda izne ayrıldı ne yapacağımı bilmiyorum ayın 27sine kadar yok ne yapıcam ben :KK43: çok utandım çok pişman oldum ama gebelikte cinsel ilişki yaşanıyormuş birşeyde olmuyor diye cesaret etmiştik. daha kesesiyide yeni gördük ya birşey olduysa :KK43: kalp atışları duyulmadı zaten daha ama ben kötü oldum ağladım birşey olacak diye. kötü birşey mi yaptım ben

2. 20 Aralık 2012
  3. yasamayiseviyorum

yasamayiseviyorum şansınla gel miniğim Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar yok mu cavap yazan ben utanıyorum ama kime sorayım bilemedim şimdi. kanama minnacık çok azdı silik lekelenme şeklindeydi inş birşey olmaz zaten panik hastasıyım niye herşey beni buluyor yaaa offf doktor olmaz birşey demişti ne yapacağım ben şimdi :KK43:

4. 20 Aralık 2012
  5. anneyim83

anneyim83 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    canımm sakin ol o yerleşme kanaması büyük ihtimalle. ben hiç düşük vs yaşamadım ama bi sorun olsa kanaman devam ederdi. ilk bebeğimde yerleşme kanaması oldu bende de 5. haftada hafif. ama hiç sorun olmadı. ağrın kanaman olursa doktora gidersin ama sorun oldugunu sanmam.

6. 20 Aralık 2012
  7. suzan6638

suzan6638 Paşazade ALPERENin annesi Üye

Beğenildi:
    19
    Beğendikleri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    canım utanılacak bırsey yokkk bızım dr onelm amaclı ılk 3 ay yok demıstı yenı yenı alısıyoruz bısde kanama olursa yok dedı ama sukur brsey olmadı sende ıcını ferah tut ayaklarını dık yat kanaman devam ederse acıle gıt devletın ıgne yaparlar cnmm sonra progestan adında ılac verırler ama burun kanı gıbı taze kan gelemdıce korkma tamammı sakınn ol dua et ınsallahhh cok az dı dıyorsun kokrma bırsey olmaz ondan ınslll dedıgımm gıbı taze kan gıbı dglse korkmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK53:

8. 20 Aralık 2012
  9. IntromTrack

IntromTrack Efe'lerin Efe'si Geldiii Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım geçmiş olsun kızların da dediği gibi hemen korkma.Tam senin kadarken ilişkiden sonraki gün ben de yaşadım aynısını.1 saat filan tekrarlar mı diye baktım yattım sürekli ama biraz daha gelince acile gittik.Bebeğimde sorun yoktu çok şükür ama düşük tehlikesi olabilir dendi progestan kullandım 2 ay ve hep sırtüstü yattım.Hiçbişey olmadı çok şükür ilişki hep yasak oldu bize ama arada yine de 5-6 kaçamak yaptık :) Kanama devam ediyo mu bi ona bak ve rengi koyuysa içini rahat tut en korkulanı açık renk pembemsi olanı.Ama doktorunu bekleme bence ben de başka doktora görünmüştüm.

10. 21 Aralık 2012
  11. bianc

bianc Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    İlk haftalarda bize iliski yasakti. Onemli bisey degildir umarim. Aslinda iliski sonrasi lekelenme olabilirmis. Ama lekenin rengi onemli. Benim doktorum her kontrolde soyluyo. Kirmizi lekelenme varsa mutlaka haberim olsun. Pembemsi ve kahverengi lekede korkulacak bi durum yok. Leken kirmiziysa bence kendi dr unda izinli bile olsa baska bi dr la gorusursen iyi olur.

12. 11 Ocak 2013
  13. emrhan_seda

emrhan_seda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde oyle oldu ...5 haftalik hamileyken , iliski sonrasinda 1 -2 damla pembe bir akinti mi desem kan mi desem bisey geldi.Birde cumartesi gece saat 2 civariydi.O gece gitmedim dr. a..Pazar sabahi gittik.Benim dr. um uzak diye yakinlarda bir kadin dogum a gitim..Dr. normal bir sikinti yok.Progestreon kullan dedi.Bende hamilelikte cok fazla ilac kullanma taraftari degilim.Kullanmadim.Cunku bir daha herhangi bir kanama gibi birsey olmadi.Kendi dr. uma sordum.İliski sonrasi cok kanaman olmadiysa ve pembe renkliyse ; iliskiden sonra vajinada tahris olabilir.Bebekle alakasi yok ama istersen yinede de ilac yazabilirim.Dedi.Cok sukur kalbini duydum minigimin :) Gayet iyiyiz yani :)

14. 11 Eylül 2013
  15. turkuvaz86

turkuvaz86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bana da dr geçen gün bebeği çevreleyen zarın ince olduğunu ve ilişkiye girersek sonrasında hafif bir kan gelebileceğini ama endişelenecek bir durum olmadığını yine de ilişkiden olabildiğince kaçınmamızı söyledi. Eşim de korktu. Bu zamana kadar herhangi bir sorun olmamıştı bundan sonra olur mu bilmem ...

16. 12 Eylül 2013
  17. kiraz_mevsimi

kiraz_mevsimi Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    konu açıyodum buraya açmışım pardon

Son düzenleme: 12 Eylül 2013
  18. 21 Temmuz 2014
  19. askeres

askeres Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen cevap verin 5 haftalık hamileyim ilişkiden sonra pecetede az bi kan oldu bebekte problem olmusmudur napmam gereiyo