gebelikte ishal olmak

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ozlembln tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

30 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ozlembln
  1. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    18 hft lık hamileyim ,kızlar inanılmaz şekilde ishalim , bir hafta oldu dahada arttı, ilaç kullanmaya başladım ama faydası olmadı bolbol su içiyorum, mide bulantımda çok bişe yiyemiyorum.sizde benim gibi ishal oldunuzmu...ha bu arada birde kum döküyorum bende yok yok eyvahedigeldismile

2. 31 Ocak 2010
  3. Miss.Destiny

Miss.Destiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    22 haftalikken bende cok fenaa ishal olmustum. Bol bol su ictim ve patates haslama yedim iyi geldi.
    Cok gecmis olsunn sanada

4. 6 Şubat 2010
  5. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    2.5 aylik hamileyken oyle bir ishal olmustum ki bir allah bilir bir ben:)) allah im korusun..bir de tatildeydik.. nisasta yiyin bol bol.. bir de muz ...nisastayi yogurda karistirin yiyin geciriyor..ayyy:KK43:((

6. 7 Şubat 2010
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    muz ve patates haşlaması en kısa çözüm yolu rabbim kimseye yaşatmasın gerçekten bende 2-3 kere yaşadım bu zamna kadar bol bol sıvı dedi doktorum vücudunuzu sıvısız bırakmayın sakın kızlar çok önemli

8. 7 Şubat 2010
  9. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    çok şükür geçti biraz 5 gün reflor aldım, dr.kan ilacından olabilir dedi değiştirdik bakalım , inşallah bir daha olmaz

10. 7 Şubat 2010
  11. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gitmeni tavsiye ederim,kan ilaçları genellikle ishal değil kabız yapar ve ishaller genellikle bakteri kaynaklıdır,iyi yıkanmamış meyve sebze ya da steril olmayan hazır gıdalarda bol bulunur. Hamileyken hiç ishal olmadım.

edit: doktora gitmişsin zaten :) görmemişim son mesajını :) tahlil isteseydin keşke.