gebelikte kabuslar görüyor musunuz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kardelen_32 tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kardelen_32
  1. kardelen_32

kardelen_32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar, ben nerdeyse hergün kötü kötü rüyalar görüyorum. sanıyorum hamile olduğum için çünkü önceden bu kadar görmezdim. dün gece 3 te hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyandım gördüğüm kabus yüzündenmirmirmirmir.bugünde hep içimi çektimmafoldumben sizlerde görüyor musunuz ? normal mi bu kadar çok görmem?

2. 25 Haziran 2009
  3. necla_38

necla_38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kardelen bende aynı dertten muzdaribim ya hergün rüyamda çok korkuyorum hamilelikte oluyomus sordum herkese geceleri uyuyamıyorum uykularım bölünüyo ağlayarak uyanıyorum dua okumadan yatmıyorum biraz olsun rahatlıyorum sanada tavsiye şu duaları oku
    7 ayetel kürsü , 7 felak, 7 nas, 7 fatiha ve 7 ihlas oku kardeşim
    rabbim hamile olan bütün kardeşlerime hayırlı doğumlar nasip etsin sağlıklı bi şekilde kucaklarına alsınlar bebişlerini inşallah

4. 25 Haziran 2009
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.873
    Ödül Puanları:
    463
    evet gerçektn çok sık olan bir durum bu benim için de. hatta son haftalarda daha da arttı. sanırım hem sıcaklar hem de ağırlaşma olduğu için rahat uyuyamıyoruz ondan kaynaklanıyor muhtemelen. :1closedeyes:

6. 25 Haziran 2009
  7. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim neclacım. valla uyumaya korkar oldum. yine ne görcem diye. eşimde korktu gece ağlayarak uyanınca ben. allah hepimizi sağ selamet kurtarsın inş arkadaşlar

8. 25 Haziran 2009
  9. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende öyle duydum hamileyken çok görülürmüş böyle rüyalar. lohusaykende olurmuş diye duydum .çok korkuyorum ben ya :KK43:( bide benim eşim bazı geceler olmuyor ewde iş nedeniyle. evde tek başıma kalıyorum . hiç korkmayan ben bu kabuslar yüzünden yanlız kalmak bile istemiyorum artık geceleri

10. 25 Haziran 2009
  11. necla_38

necla_38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım korkma rabbim sabır versin hepimize inşallah bebişlerimizi kucagımıza alırsak birgün hepsini unuturuz bunların bi tavsiyem daha var eğer evinde kücük Kuran-ı Kerim varsa yoksada bi tanıdıktan bul küçük yeşik oluyo biliyosundur onu baş ucuna koy bütün korkun geçer inşallah canım ALLAH' a emanet ol...

12. 25 Haziran 2009
  13. kardelen_32

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim cnm .dediklerini yapıcam.dediğin gibi bebeklerimiz gelince hepsi geçer gider inş

14. 26 Haziran 2009
  15. hiliba

hiliba Guest

canım bende ilk haftalarımda 8-9 haftalarda çok görüyordum kabuslar.oda normalmiş...
    ama daha sonra geçiyor.

16. 26 Haziran 2009
  17. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    bu gece canavarlar sevmedıgım ınsanlar hepsı kovaladı benı kosmaya calısyorum dızlerım cok gucsuz :gitme:
    butun gece ugrastım durdum cok sıcramısım eşim kaldırdı ellerını optum eşimin rüyaymıs dıye :roflol::roflol:
    kalktık yuzumu yıkadık
    bide bızım ev dublex eşim kalkar ruya etkısı ıle farkında olmadan atlarım dıye korkuyomuş delikafadulden

18. 26 Haziran 2009
  19. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım normal hamileri korkuturlamış ayetel kürsi oku rahatlatıyor