gebelikte kahvelekelenme yaşayan ve bebeğini dünyaya getiren varmı????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve PembePanter tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : PembePanter
  1. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar.gebelik botunca ara ara kahve 1,2 damla lekelenme yaşayıpta anne olan varmı aranızda.

2. 25 Temmuz 2008
  3. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    pembe panter kahverengi leke icin ve damla gelip kesilen kanama icin sorun yok derler ama bendede öyle baslamisti ardindan kanamami durduramadik. Kahverengi leke icin eski kanama diyorlar belki icerde bi kücük kanama oluyor ama daha sonra atiliyor. Gerci buda riskli nerde neden kanama oluyor onu doktorun görmesi gerek ama 9 ay boyunca kanama duymadim ikiz gebeliklerde 6 . ay a kadar bayagi bi kanama gecirenler var .Bebeklerin ikiside sapasaglam simdi bence nasil olursa olsun kanama normal diil ve hemen doktora gidilmeli.
    Senmi yasiyorsun su an bunu cok gecmis olsun.

4. 25 Temmuz 2008
  5. PembePanter

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    meltemcim teşekkür ederim canım.evet malesef ben yaşıyorum.10 haftalık hamileyim.7 haftalıkkende olmuştu dr progestan vermişti kullandım geçti.şimdi yine geldi.dr gittim hemen tabi.bebekte kesede rahimde bi problem yok ama neden geldiğinide anlayamadık.çok az leke leke.1,2 günde 1 geliyo.dr bu sefer progestan vermedi.inşallah en kısa zamanda geçer.

6. 26 Temmuz 2008
  7. PembePanter

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hadi kızlar bunu yaşayan yada bileniniz yomu yaa ????

8. 26 Temmuz 2008
  9. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım ıns saglıcakla kucagına alırsın bebısın kalp atıslarını duymusun ya sımdı hersey senın elınde agır ısler yapma hatta hıcbısey yapma benım gorumcem 8 ay kanamsı olsdu ama bebısını dunyaya getırdı dualarımız senınle kotu seyler dusunme canımmm

10. 26 Temmuz 2008
  11. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    özlemcim bugün bende gittim doktora kahve rengi akıntım üzünden benimde bu hafta 2 kezs geldi az ama olsun doktr baktı dediğin gibi, allaha şükür bebek çok sağlıklı dedi. Kalp atışını felan gösterdi bir problem yok hemen her hamilelikte olur bu endişelenme ama artarsa yada kanamaya dönerse mutlaka haberim olsun dedi. Umarım herhangi bir sorunumuz yoktur. Allah sağ salim doğurmayı büyütmeyi nasip etsin hepimize kızlar.

12. 3 Ağustos 2008
  13. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    pembe panter
    ben de aynı problemi yaşıyorum
    progestanı 3. ay dolana kadar kullandım 5. haftadan itibaren
    2 hafta önce yine hafif bir lekelenme oldu
    dr'um kan ve idrar tahlili istedi
    bebekle ilgisiz çıktı idrar kaynaklı iltihap varmış
    monurol kullandım
    4-5 gün önce yine aynısı oldu
    bol su iç dedi tekrar tahlile gittim sanırım su olayını fazla abarttığımdan idrar testi çok sağlıklı sonuç vermedi

çünkü dra anlattığım tüm belirtiler iltihabı doğrularken tetkikler aksini söyledi

idrara zor çıkıyor musun? ya da mesanenin tam boşalmadığını farkediyor musun?
    ben kendimi zorladıkça idrarımın tamamı ancak boşalıyor gibiydi

şimdi tekrar antibiyotik kullanıyorum zinnat diye
    ve mesane tam boşalmadığından rahimde sıkışmaya sebep oluyordu bu sebeple de buscopan plus verdi
    5 günlük tedavim var
    8'inde kontrole çağırdı zaman geçmek bilmiyor ve her tuvalete girişimde tuvalet kağıdında kahverengi lekeleri gördükçe moralim bozuluyor

bu arada böyle problemlerle karşılaşmak istemeyen arkadaşlara bir tavsiye

4 bardak suya 1 kahve fincanı sirke ekleyip vajinal temizliğinizi bununla yaparsanız hem doğal florayı koruyabiliyor hem de zararlı mikroorganizmaların idrar yollarına bulaşmasını engelliyormuşsunuz.

14. 3 Ağustos 2008
  15. EU3

EU3 Guest

ben 8 ayıma girdim hamileliğimde hep kahverengi akıntım oldu.benim şöyle tuvalete gidince sadece oluyor silme şeklinde ben alıştım takmıyorum.keyfime bakıp hamileliğimin tadını çıkarıyorum.güle eğlene .takmayın.kontrolleri ihmal etmeyin.hem stresin ne çözümü olurki.istersen burdan fazla cevap bekleme.moral bozucu şeyler duyarsın.stres sana iyi deyil.hemde herbirimizin bünnyesi farklı.ekmeği suyu varsa gelir.hep gül.moralini iyi tut hem meleklerimiz biz üzülünce hissediyorlar.sağlıklar dilerim

16. 3 Ağustos 2008
  17. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bugun bendede oldu ya çok korktum 3-4 damla bişey geldi bide kasıklarımda ağrı var. Allah korusun kötü şeyler düşünmek istemiyorum

18. 3 Ağustos 2008
  19. PembePanter

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma hayatım.kahverenginde olduğu sürece korkmana gerek yok.benimde sebebi bilinmeyen kehverengi lekelerim geliyodu.bu çoğu hamilede olabiliyo canım.allah bebekelrimizi korusun.....çok dikkat et bol bol dinlen,su iç.