gebelikte kahverengi lekelenme

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melissatm tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : melissatm
  1. melissatm

melissatm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,
    6 haftalık gebeyim.2 gündür koyu kahverengi lekelenmeler oluyor.Sizin başınızada böyle bir şey geldimi.düşük belirtisimi acaba.çok endişeliyim.lütfen yardımcı olun.sizin yorumlarınıza çok ihtiyacım var

2. 4 Mart 2010
  3. arcak81

arcak81 Serra'm Hoşgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bende de dedıgın zamanlarda olmustu yerlesme kanaması dıyorlar doktora acıl gıttım hıcbır sorun yok dedı kafan takma devam ederse gıt tabı

4. 4 Mart 2010
  5. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    genelde hamile bayanların ilk haftalarında bu oluyor canım,tabii bendede olmuştu ama herşeye rağmen mutlaka ama mutlaka doktora kontrole git.

6. 4 Mart 2010
  7. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mutlaka doktora git. ve sürekli dinlen hiç bir iş yapma

8. 4 Mart 2010
  9. melissatm

melissatm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar cevaplarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.doktora randevum salı günü.salı gününü beklesem mi yoksa beklemeden hemen gitsemmi.?ne dersiniz.bu arada çalışıyorum.öğretmenim.istirahat alayımmı.?geçenlerde de sol rahimin içerisinden iğne batarmış gibi şeyler yaşadım.bu iğne batması kasıklarda değildi.rahmin içerisindeydi.çok garip.yaklaşık bir saat falan sürdü.sonra kendiliğinden geçti.ama o gün okulda çok yorulmuştum.siz böyle bir durumla karşılaştınızmı,?cevaplarınızı bekliyorum büyük merakla.

Son düzenleme: 4 Mart 2010
  10. 5 Mart 2010
  11. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben de 6. haftada kahverengi lekelenmem oldu 1 hafta sonra da az miktarda kanamam oldu. bebek kesesinin etrafinda kanama var dediler.arada kahverengi lekelenme oluyor.bana isterehat et, bol bol su ic ve saglikli beslen dediler. sana tavsiyem bolca dinlen, kendini fazla yorma..rahimdeki agri icinse ben de de baslarda oluyordu, rahim buyuyor, bebek yerlesiyor normal dediler..insallah bir sey olmaz cok fazla telaslanma, tedbiri de elden birakma, dinlen bolca..

12. 5 Mart 2010
  13. SonMelek

SonMelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence hemen git doktora. yerleşme de olabileceği gibi Allah göstermesin düşükte olabilir. Benimde olmuştu kahverengi akıntı. ılk bebeğimi kaybettiğimden hemen doktora koştum. Feci yakan bir iğne yaptılar ve o günden beri progestan diye bir hap kullanıyorum tutunsun diye.. erteleme bence gidemiyorsan telefonla sor doktoruna.