Gebelikte kahvererngi akıntı...

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve nalan_nalan tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Mart 2010
    Konu Sahibi : nalan_nalan
  1. nalan_nalan

nalan_nalan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Selam

6 haftalık hamileyim ve yakalaşık 1 haftadır wc ye gittikten sonra her seferinde olmasada genelde tuvaletkağıdına kahverengi sümüksü bir akıntı geliyor.

Doktoruma bunu illetiğimde gebeliğin ilk haftalarında normal olduğunu söyledi ve ilaç falan vermedi. İlaç olarak sadece folic kullanıyorum.

Bugün kahverengi akıntının yanında iki kere birer damla pembemsi lekelernmede vardı. Neden olmuştur acaba?

Benim herhangi bir ilaç kullanmam gerekir mi? Çok tedirginim....

2. 17 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba gebelik ilk aylarındaki kahverengi lekelenmeler doktorunuzun da dediği gibi normal kabul edilebilir. ancak tedirginliğinizi gideremek ve herhangi yeni bir kanama odağının tespiti için ultrason uayenesi gerekir. eğer düşük tehditi olan bir durum varda yardımcı ilaçlar uygulanabilir. geçmiş olsun

4. 4 Nisan 2010
  5. prettygirl86_7

prettygirl86_7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.bende gebeliğimin 12. haftasındayım ve 3 gündür açık kahverengi akıntı geliyor.muayene oldum ve bebeğim ii allaha şükür fakat düşük riski var dedi doktorum.sen 6. haftadayken olmuş.merak ettim sonra ne oldu kesildimi...

6. 4 Nisan 2010
  7. yasakhayal

yasakhayal mein kleiner Engel(M&E) Pro Üye

Beğenildi:
    33.419
    Ödül Puanları:
    463
    Gecmis olsun canim.Seni korkutmak istemem ama benimde 5 haftalikken kahverengi lekeler basladi,benimkide azdi.Doktora gittim.Aslinda normal seyreden bir gebelikte olmamasi gerekir dedi,ve ultrasonla bakti keseyi gördük bir hafta sonra kalp atisini duydu,magnezyum ve progesteron denilen vajinadan konulan haplardan verdi.Düsük tehlikesi var dedi.Akinti on gün sürdü ve bitti. 8. haftaya kadar hersey normaldi. Ama sekizinci haftada siddetli agri ve kanamayla hastaneye gittigimde bebegim ölmüstü,kürtaj oldum ve sonuc mol gebelikti.insallah seninki benimkine benzer birsey degildir.Allah yardimcin olsun.

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.