gebelikte kanama geçirip bebeğini kaybetmeyenler nolur cvp verin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dilayza tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : dilayza
  1. dilayza

dilayza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    113
    ben 5 haftalık hamileyim.dün önce kahverengi akıntım oldu sonra da biraz kan geldi.hemen doktora gittim.doktor muayene etti ve kesen hala görünüyo düşük yapmamışsın dedi.dünden beri kanamam yok ama hafif kahverengi akıntım var nolur bilenler cvp yazsın bebeğimi kaybeder miyim.allahım bebeğim sana emanet.onu bize bağışla...

2. 14 Şubat 2009
  3. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim ilk haftalarda olabiliyor bunlar. benim bir arkadasim tum hamileigi boyunca kanamalari eksik olmadi.

ama ilk baslarda kahverengi akinti normal deniliyor. progestan veriyor doktorlar. gunde 2 ya da 3 tane. vajinadan iceri atiyorsun. veya iciyorsun. doktorun vermistir. bol su ic. dinlen o sekilde gecer.

eger gecmezse plesenta previa yani plesentanin rahimin girisinde olmasi durumu var. o tehlikeli ama onda da olmayinca bir sey olmuyor.

iliskiden simdilik uzak durun. asla agir kaldirma. dikkat edersen birseycik olmaz.

ama bebek hataliysa yani kromozomlar vs sen ne yapsan da durmaz. yani duserse de uzulme cunku bu bebegin saglikli olmadigi anlamina gelir.

4. 14 Şubat 2009
  5. dilayza

dilayza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    113
    bir bilseniz öyle üzgünüm ki.doktor kanamadan sonra baktı.kesen yerinde dedi.ama hala ara ara kahverengi akıntı geliyor.cvbın için çok sağol.

6. 14 Şubat 2009
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım korkma bol bol dınlen bende ılk 3 ay sureklı lekelenme yasadım merak etme bısey olmaz bol bol dua et

8. 14 Şubat 2009
  9. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    seni çok iyi anlıyorum canım çünkü ben 4 ayıma kadar aşırı bulantı ve kanamalar geçirdim her kanamam olduğunda bebeğimi kaybediyorum diye mahvoluyordum ilaçlar falan derken çok şükür şimdi 36 haftam bitti..
    özellikle progestan ilacı çok etkili bu kaonularda kanamam olduğu için wc haricinde hiç kalkamadım yataktan ama psikloloji çok önemli çünkü bu olay çok yıpratıyo kötü şeyler düşünme bebeğinle ilk tanışacağın günü hayal et panik yapma Allah korur o minikleri...

10. 14 Şubat 2009
  11. EU1

EU1 Guest

benimde oldu ilk 3 ay miyom var bende ondan kaynalıydı istirahat et birde eger kahverengiyse eski kan demekmiş korkma yani kırmızı olursa korkutuyor oda progestan içiyorsun iyi geliyor çok geçmiş olsun allh tüm bebekleri korusun

12. 14 Şubat 2009
  13. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    dua et benimde kanamam oldu çok korktum ama bebeğim içimde çok şükür

14. 14 Şubat 2009
  15. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    kanamali hamilelik erkek bebege delalet edermis genelde.

16. 14 Şubat 2009
  17. mseda

mseda MeLeğİm BiZimLeSiN....... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    selam betül19 kanama deyince tüğlerim diken diken oluyo hala bende dörtbuçuk aylık bebeği kanama yüsünden kaybettim belki onu kurtarabilirdik ama doktorlar çok halalı yönlerdirdiler beni ne yazıkiisenağlama ilk hamileliğim olduğu içinde ne yapıcamı şaşırdım yatmam gerekiomuş şimdi şimdi anlıorum ama doktorlar bana yatıcaksın yada sürekli dnleniceksn demediler anlıcağan yok yere oğluşumu kaybetimm sizlerde çok dikkatli olun nolurr allah sizlere yaşatmasın bu acıyı sağlıklı sıhhatli doğsun bebekleriniz dua edicem sizler için:Saruboceq:böyle durumlarda doktor çok önmli ben bu konuda şanssızdım üç doktor deiştirdiim halde olmadı sen kaç aylıksın bu arada canımcımm

18. 14 Şubat 2009
  19. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok gecmıs olsun allah sabır versın evlat acısı cok zordur bende ılk bebegımı kaybettım 7 aylık hamıleydım
    uzulme rabbım ınsallah yıne nasıp eder takdırı ılahı ınan hersey allahtan basın sagolsun bıtanem rabbım bırdaha kımseye yasatmasın ınsallah:teselli: