Gebelikte kanama yardım!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esinti09 tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : esinti09
  1. esinti09

esinti09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar 17 haziranda idrar testinde hamile olduğumu öğrendim.o gün biraz lekelenmem oldu.ertesi gün doktora gittim.Doktor karından ultrasonla keseyi gördü.Kan testi de pozitif çıktı.Bi sorun olmadığını söyledi.Aynı akşam yine lekelenmem oldu.Ertesi günde devam edince doktoru aradım progestan kullanıp kanama devam ederse kontrole gelmemi söyledi.iki gün bişey yoktu kesildi sandım ama 21 haziranda akşam ve ertesi sabah koyu kırmızı bir kanmama oldu hemen doktora gittik.doktor keseyi yine gördü düşük tehditi olabileceğini söyledi ilaç kullanmaya devam et ve dinlen dedi.benim kanamalarım az da olsa devam ediyor her tuvaletten sonra biraz biraz geliyor bu durum moralimi çok bozuyor böyle bir durum yaşayan var mı kanama hep devam mı edecek ne zaman kesilir bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

2. 23 Haziran 2010
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım kesilebilir de devam da edebilir.kesilirse iyi tabii ama devam edip doğumla sonuçlanan da var.ama sen sen ol dinlen mutlaka ve sürekli kontrole git.

4. 23 Haziran 2010
  5. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    son adet tarihin nedir ? aynıyız sanıım .ben hastanede yatıyorum şu an kanamadan dolayı
    kanamam çok oldu benim bildiğin kırmızı kan foşur foşur ama bebekte bişey yok dedi dr. yatıcaksın dedi wc hariç kalkma dedi.prolüton depot iğne oluyorum gün aşırı progestan falan gerek yok dedi

6. 23 Haziran 2010
  7. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    bol su iç ve yatak istirahati en iyisi.hastaneye gitsende aynısı olur.inşallah yerleşme kanamasıdır.problem yoktur.

8. 23 Haziran 2010
  9. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    bu arada yediklerine içtiklerine dikat et bazı besinler kasık sancısı yapar.maydonoz nane gibi.yeşil çayları araştırmadan da içme:)

10. 23 Haziran 2010
  11. esinti09

esinti09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim 11 mayısta adet gördüm en son polikistik over hastasıyım ilaçla korunuyordum ilk ayda hamile kaldım çok sevindim ama umarım hevesim kursağımda kalmaz bugün hep yattım öğlen 1.30dan beri bir şey yok okadar gerildim ki hamile olduğumu bile hissedemedim doya doya

12. 23 Haziran 2010
  13. ozgurt

ozgurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde ilk önce kahverengi akıntım gelmişti doktor 10 gün rapor verdi daha sonra sabah ve akşam kanamam gelmeye başladı progestan kullandım ve hala kullanıyorum doktorum raporumu uzatmıştı 20 gün yattım yani şimdi 8 haftalık oldum bebeğimn kalp atışlarını gördük çok mutluyum. Allah hiçbirimizin mutluluğunu bozmasın :)

14. 25 Haziran 2010
  15. sehrayin

sehrayin gül kokulu kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hiç kalkmadan yatacaksın, çok sıkıcı bir durum hareketsizlik sürekli yatmak biliyorum ama bi süre katlanacaksın
    progestanı günde kaç tane içiyorsun?
    12. haftaya kadar çok dikkatli olman lazım kanamaların varsa
    allah şifanı versin,inşallah bebeklerimiz ellerimize sapa sağlam gelirler