gebelikte kanama

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve SPELL42 tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : SPELL42
  1. SPELL42

SPELL42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar ben 14. haftaya girdim.Geçen cuma kanamam oldu düşük diye korktum ama ultrasonda her şey normaldi.Doktorumda düşük önleyici olarak bana iğne verdi.Cuma günkü kanamam ancak cts iğne olunca azaldı.Bugün ikinci iğneyi olmam lazım yine hafif bi lekelenme olmaya başladı.Karın ağrısıda var ama psikolojik olabilir.Doktorum bana 10 gün istirahat verdi.Ben yine olunca endişelenmye başladım.Böyle bi durumla karşılaşmış olan bilgisi olan var mı acaba ?

2. 19 Mayıs 2009
  3. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben 6. ve 10. olmak üzere iki defa kanama yaşadım gebeliğimde..progestan verdi dr um...3 ay kullandım...bi daha da yaşamadım çok şükür..şimdi çok sağlıklı bi oğluş bekliyorum..inşallah hepimiz sağlıcakla kavuşucaz meleklerimize...korkma sakın sen..allahın izniyle bebeğin seni bırakmıcak...

4. 22 Mayıs 2009
  5. SPELL42

SPELL42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    umarın möyle olur tam 1 hafta geçmesine rağmen hala ara ara lekelenmem oluyor.yinede korkuyorum geçen kanamanın olduğu ilk gün bebeğim gayet iyi görünüyordu hatta hiç bi sorun yoktu tekrar ultrasonda görsem rahatlayacağım..gerçi açık renkli kanamalarda düşük riski daha fazlaymış ama.Benim kanamam koyu renkli.Progeston iğnesi oluyorum.ığneyi olduktan sonra kanama azalıyor üç gün ara ile oluyor.Bugün son iğneyi olacağım ve yine leke şeklinde kanamam oldu.Bu şimdi benim progeston eksikliğinden kanamam olduğunu doğrulamış mı oluyor?kafamçokkarıştı

6. 3 Haziran 2015
  7. k_87

k_87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Clexane kullanıp kanaması olan varmı acaba

8. 6 Haziran 2015
  9. mor tutku

mor tutku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    33
    Arkadaşım Merhaba benim doktorum da bu iğneyi verdi günde bir defa kullanmam için yanı sıra coraspinde kullanmamız istedi ama 4 günde kahverengi lekelenme yaptı.doktorum Hemen bırakmamı istedi bu kez lekelenmeyi engellemek için proluton kullanıyorum

10. 6 Haziran 2015
  11. cuteheart

cuteheart Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.881
    Ödül Puanları:
    193
    Aspirin yapiyr lekelenmeyi genelde. Ben 38+1e kadar claxane; 35+5e kadar aspirin kullandim. Lekelenme zamani da 5gun sabah aksam ayrica proluton depot oldum. 17hafta bitene kadarda progestan ictim. Suan oglum 13aylik.