Gebelikte kanama

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sezin__ tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sezin__
  1. sezin__

sezin__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar aranıza yeni katıldımm ben sat'a göre 6 haftalık gebeyim fakat doktorum geçen hafta gittiğimde bebeği göremedi kan testi sonucuda düşüktü(185 civarı) iki hafta bekleyelim dedi. ve bu hafta pembemsi lekelenmeler olmaya başladı dünden beri.özellikle idrara çıktıktan sonra oluyor.idrar yolu enfeksiyonu diyeceğim ama gebe kaldığımı öğrendiğimde idrar yolu enfeksiyonu geçirmiştim sonra düzeldi.bu kan gelmesi neyin nesi bilgisi olan varmı çok korkuyorum. ilk bebeğim olacak lütfen yardım edin..

Son düzenleme: 21 Ekim 2010
  2. 21 Ekim 2010
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Gebeliğin her döneminde kanama önemlidir ve mutlaka doktora bildirilmelidir.Belki dediğin gibi idrar yollarından gelen bişey belki de daha kötüsü.Bence hemen doktorunu ara söyle burda cevap bekleme.Sürekli kanamalarla hamileliğini tamamlayan da var düşük yapan da.Mümkünse hastaneye git için rahat etsin.İnşallah bi problem yoktur ve en kısa zamanda görürsün bebeğini.

4. 21 Ekim 2010
  5. sezin__

sezin__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim yarın gidicem ama içim rahat etmiyo işte korkuyorum

6. 25 Ekim 2010
  7. INZ

INZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende yeni katıldım merhabalar:) bende 8 haftalık hamileyim bende 5.haftalıkken öğrendim hamiile olduğumu..bu zaman zarfında da kahverengi lekelenmeler oldu bende..2 gün sonra benden pembe renkli akıntı ve zar parçası gibi biiey geldi koşarak dr.a gittik tabi.Rahim ağzında polip olduğunu söyledi..Bendende henüz kalp atışı gelmioyodu dr.da zaten düşük olabilir dedi tekrar beta hcg istedi..sonuçlar iyi çıktı ama 10 gün boyunca yattım ve arkadasın dediği gibi litrelerce su içtim şu an kanamam olmuyor tabi alttan muayne olmadıkça!!!Mutlaka 2. hatta 3. bi görüş al bence..İnşallah bir sorun çıkmaz

8. 25 Aralık 2010
  9. gulsun_077

gulsun_077 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar 6 haftalık gebeğim ve kanamam başladı doktor ilaç verdi ama gebelik ağlıklı durmuyormuş ufakmış pazartesiye kadar bir değişme olmazsa bebeği düşürmezsem onlar kürtajla alıcaklar çok canım skıldı bütün mutluluğum gitti :KK43:((