gebelikte kanamasi olanlar yardimm....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xenalix tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xenalix
  1. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben italyada yasiyorum...bu yuzden doktorlarla iletisimim kolay olmuyor...

son adet tarihime gore 6+5 ekografiye gore 6 haftalik hamileyim...son adetim 22 temmuzdu...26 agustosta kahve lekelenme geldi hatta daet oldum sandim devam etmeyince test yaptim ve hamile oldugumu anladim...bu lekeler hep devam etti...cumartesi artik kirmiziya dondu ve yogunl<sti..acile gittik..bebekle ilgili bi kanama olmadigini(simdilik tabi) yogunlasir ve agrili olursa tekrar gelmemi sooledi...hatta embriyoyu da ilk kez acilde gordum...:teytey:kalbi de pit pit atiyordu...dun cok adet sancisi cektim...kanama oldu ve dinlendim bol bol...internette cok degisik yazilar var..kafam cok karisik..bebegimin gitme ihtimali nedir sizce...tecrubelerinizi yazin lutfen...:uhm::uhm::uhm:cok endiseliyim...

2. 7 Eylül 2009
  3. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim ilk haftalarda kahverengi lekelenmem oldu 11. haftadada kanamam oldu ben ilk haftalardan beri dusuğu engelleyici hap kullandım Allaha cok sukur kesildi lekelenmeler. Simdi haftada 1 iğne vuruluyorum peki sana ilaç falan vermediler mi hala aynı şekilde kanaman devam ediyorsa tekrar bir doktora gorun derim canım inşallah bir şeycik olmaz bebişine içinide ferah tut

4. 7 Eylül 2009
  5. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    katılıyorum bol bol dinlen ve bir doktora görün igne hap vermesi lazım benin de kahverengi lekelenme olmustu progestron die bi hap vermişti igneside varmıs

6. 7 Eylül 2009
  7. slvmsstr

slvmsstr pamuşum yumuşum oğluşum:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hiç korkma canım sadece yapmam gerkenleri yap dinlen doktorun hap verdiyse kullan ve allah a emanet et :)

8. 7 Eylül 2009
  9. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bendede olmuştu 6 haftalıktan 12 haftaya kadar ara ara hep sürdü.Çok hamiledede oluyor canım.. Moralini bozma yat dinlen bol bol

10. 7 Eylül 2009
  11. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaslar...doktor ilac filan vermedi...iliskiyi yasakladi sadece...dinlen demedi ama ben yatiyorum surekli...bi tek yemek yapmaya ve tuvalete kalkiyorum...bugun sancim hafif var..kanama da devam ediyor ama dunku kadar yogun degil....allah bebislerimize saglik versin....

12. 7 Eylül 2009
  13. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım benımde kanamam oldu 6.haftamda sonra kesıldı kahverengı lekelenmeler halınde devam ettı... bol bol su ıc ve dedıgın gıbı mumkun oldugunca ayaklarının altına yastık koy yat. dınlenmeyı sakın ıhmal etme. ıyı haberlerını beklıyoruz...

14. 7 Eylül 2009
  15. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    canım bol su iç dınlen
    ben 5 sefer gecırdım hıc bısey olmadı cok sukur
    dınlen bol bol Şeniz

16. 7 Eylül 2009
  17. xenalix

xenalix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin insallah biseycik olmaz...saolun arkadaslar hepinize saglik diliyorum..

18. 7 Eylül 2009
  19. UgurZ

UgurZ Annesinin fıstığı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 12 haftalık hamileyim. Dün 1 saat kadar yoğun bir kanamam oldu. Bugün kesildi ama hafif hafif devam ediyor. Doktor progesteron hap ve iğne verdi. Bebeğim canlıymış hala. Bu şekilde sağlıklı doğum yapan çok hastam oldu dedi. Sadece bol istirahat önerdi. İlişki yasakladı. Ama ben çok korktum. İnşallah bebeğime birşey olmaz.